Zagraj na Wooded Made In Poland WYNIKI!

Konkurs

Wczoraj wieczorem poznaliśmy zwycięzcę DJ'skiego konkursu Muno.pl i Wooded: Zagraj na Wooded Made In Poland. Dziś prezentujemy Wam 10tkę finalistów!

Muno.pl co roku organizuje konkurs DJ’ski, by wyłonić najzdolniejszych przedstawicieli młodego pokolenia i dać szansę zagrania na dużej imprezie u boku gwiazd klubowej sceny. Tym razem, wraz z projektem Wooded, postanowiliśmy dać szansę amatorom muzyki deep, tech, house.
Nagrodą główną jest występ u boku Magdy i Catz 'n Dogz na scenie głównej imprezy Wooded Made In Poland, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 15 listopada we wrocławskiej Strefie WZ.

15.11.2014 | WOODED MADE IN POLAND | STREFA WZ | WROCŁAW

Poziom był naprawdę wysoki – zgłoszono ok. 100 setów, a 83 przeszły pozytywną weryfikację. Wszystkim dziękujemy za starania i nadesłane mixy. Poniżej publikujemy sylwetkę zwycięzcy, 2 wyróżnione mixy oraz ósemkę pozostałych finalistów.

1 MIEJSCE – ZWYCIĘZCA: PETER W

Peter W urzekł nas dobrym tematycznie podejściem do konkursowego mixa. Jednak selekcja to w tym wypadku nie wszystko – jego set wciąga, ma groove, głębię i dobrą motorykę. Idealne warunki by dobrze rozpocząć sobotnią noc z Wooded!
POSŁUCHAJ w MUNO.FM>>

SPECJALNE WYRÓŻNIENIA:

KAROL ALEKSANDER

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Karol Aleksander – DJ, producent i digger. Jako selekcjoner kultywuje ciepłe brzmienia płyt winylowych, promując różne odmiany muzyki house i disco. Stawał za gramofonami w wielu miastach w Polsce, z płytami odwiedził również Londyn i festiwal Nowe Horyzonty.
POSŁUCHAJ w MUNO.FM>>

DANI

Dani to młoda twarz na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Jego misją jest łączenie świeżych deep oraz tech house’owych brzmień w wyjątkowo staranny sposób. Hipnotyzujące sety tego artysty wprowadzają w przyjemny trans i zabierają słuchaczy w podróż pełną eklektycznych brzmień.
POSŁUCHAJ w MUNO.FM>>

FINALIŚCI:

DAZE

JACOB

TETRISH

GREGORYTHMIC

TIME 2 PLAY

BROSHA

MEDICAL CORRECTION

0PTIK

Mixy finalistów przesłuchać możecie w Muno.FM po prawej stronie newsa!


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →