Dołącz do aukcji na rzecz Rave The Planet

News
rave the planet

Organizacja Rave The Planet nie ustaje w wysiłkach, by w przyszłym roku odbyła się nowa techno-parada w Berlinie. Inicjator imprezy - Dr. Motte chce, by to wydarzenie miało jak najmniejszy aspekt komercyjny - stąd akcje promocyjne, by zyskać dobrowolne fundusze na imprezę. Tym razem pojawi się aukcja charytatywna!

Spotkajmy się na przyszłorocznej paradzie w Berlinie

Przypomnijmy, iż Rave The Planet to organizacja z siedzibą w Berlinie, poświęcona  kulturze muzyki elektronicznej. Inicjatorem tego przedsięwzięcia, poza artystami, DJ-ami,  raver’ami i przedsiębiorcami, jest Dr. Motte, znany jako pomysłodawca kultowej Love Parade.

Misją RTP jest zachowanie, wspieranie i ochrona kultury klubowej w jej różnych formach. Z tego powodu powstała nowa platforma, by podnieść świadomość opinii publicznej i polityków, jak również po to, by zapewnić dostęp do świeżych informacji dotyczących rzeczywistości naszej kultury. Jednym z naczelnych celów stowarzyszenia jest dołączenie „techno do rejestru dziedzictwa kulturowego UNESCO”, co podniesie świadomość potrzeby chronienia i zachowania tej dziedziny kultury.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak możesz wspomóc Rave The Planet?

Aukcja charytatywna z pamiątkami i artefaktami po  Love Parade zacznie się już dziś – 19 sierpnia i zakończy w niedzielę –  29 sierpnia o godzinie 20:00.

Organizacja non-profit Rave The Planet i eBay for Charity wspólnie rozpoczynają kilka aukcji na rzecz Rave The Planet Parade 2022. Pod młotek pójdą wyjątkowe unikalne przedmioty związane z legendarną paradą , w tym oryginalne plakaty  z różnych lat, np. szczególnie rzadki egzemplarz z 1991 r. Weteran techno i twórca Love Parade –  Dr. Motte, przekazał na ten cel rzadkie oryginały ze swojego prywatnego archiwum. Wraz z Westbamem, wzbogacili te plakaty o swoje autografy.

rave the planet

Jak kupować?

Dwa z sześciu przedmiotów kolekcjonerskich można kupić pojedynczo, podczas gdy cztery inne zostały połączone w specjalne pakiety dla fanów, które obiecują niezapomniane przeżycia, takie jak dodatkowa rola w kolejnym teledysku lub przepustki za kulisy Rave The Planet Parade 2022.Wszystkie wpływy z aukcji charytatywnych zostaną przekazane organizacji non-profit Rave The Planet. Link do aukcji.

rave the planet

Polski udział w ruchu Rave The Planet

Bardzo liczymy na polski akcent w trakcie aukcji, zwłaszcza, że jak dotąd – Polska jest bardzo aktywnym uczestnikiem działań mających przywrócić paradę na ulice Berlina. Dowodzą tego ostatnie dwie wizyty Dr. Motte w naszym kraju –  w Warszawie oraz Gorzowie.

rave the planetPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →