Nowy dokument o polskich artystach: An On Bast ZOBACZ

3 986
News

Właśnie ukazał się trailer muzycznego dokumentu pod tytułem „Wydźwięki”. Jest to pierwsza część serii, w której artyści oraz twórcy opowiedzą o sobie sami.

Główny nacisk położono tu na aspekty procesu twórczego, czyli tego co leży u podstaw efektu finalnego ich pracy. Poznajemy artystę jako jednostkę, zwykłego człowieka, czego wizerunek sceniczny jak i wyrażanie poprzez twórczość nigdy nie oddają w pełni.

Bohaterką pierwszego odcinka jest Anna Suda, producentka muzyki elektronicznej znana jako An On Bast. Jak sama mówi: „Jako mały dzieciak, kiedy jeszcze nie dosięgałam do klawiatury, bawiłam się pod tym pianinem, samochodziki, misie i tak dalej. Potem potrafiłam je otwierać, wtedy miałam już dostęp do klawiszy, no i wtedy zaczęło to wydawać dźwięki…” .

ZOBACZ TAKŻE: An On Bast na 3 miejscu w zestawieniu DJ/PRODUCENT ROKU 2013!

Annie przez cały dzień towarzyszy ekipa filmowa oraz dziennikarz kierunkujący jedynie tematykę wypowiedzi. Całość przedstawiona jest dźwiękiem, obrazem i słowem artystki. Film ukaże już niebawem, o czym nie omieszkamy poinformować. Materiał realizowany w pełni przez firmę Freshart Studio oraz dziennikarza Jacka Saboka.

ZOBACZ: