Wybór, którego już żałujemy. Invite kończy serię podcastów numerem 644

Fot. Wensma Photography
News
Invite's Choice

Sam wszystko rozpoczął i sam postanowił zakończyć. Tim van Paradij, twórca serii podcastów Invite's Choice, równo 10 lat od publikacji pierwszego nagrania własnego autorstwa, wrzucił do sieci ostatnie, również swoje, sygnowane numerem 644.

Gościł ponad 500 artystów, w tym kilku Polaków. Nie licząc pierwszego i ostatniego, van Paradijs był autorem jeszcze sześciu podcastów (435, 169, 95, 59, 33, 17). Gdy 8 maja 2011 rozpoczynał całą zabawę, zapewne nie przypuszczał, że założony z początku i przyświecający projektowi cel zrealizuje co do dnia równo 10 lat później.

Invite’s Choice Podcast 644 – Invite

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Invite kończy z Invite Choice 

Historia zatoczyła koło po upływie dekady, dlatego też Invite do ostatniego miksu podszedł bardzo wyjątkowo. Pomysłem na wieńczącą serię miks, było zaprezentowanie najczęściej granych prze Holendra płyt w ciągu ostatnich dwóch dekad oraz chęć stworzenia jak najlepszego klubowego vibe’u. Celem van Paradijsa na najbliższe miesiące jest skoncentrowanie się na tworzeniu muzyki – od techno do ambientu.

Głównym powodem, dla którego zdecydowałem się zakończyć swoją działalność jest fakt, że osiągnąłem główny cel, jaki sobie postawiłem, którym było służenie jako platforma do cotygodniowego publikowania miksów od nieznanych oraz bardzo znanych artystów. Szkoda, że jest tak wielu wspaniałych artystów, którzy nie dostają szansy na zaprezentowanie swoich umiejętności. Jestem szczęśliwy, że mogłem dać takową ponad 500 artystom.

– tłumaczył twórca serii

Polacy artyści gościnnie u Invite

Ważnym z pozycji polskiego słuchacza aspektem towarzyszącym serii Invite’s Choice jest polski wątek. A w zasadzie to 11 wątków i 12 nagrań wydanych z ręki Modifera, Michała Jabłońskiego, Capo, Septa, Szmera, Private Press, Rraph, Michała Wolskiego, Concept Of Thrilla, Post Scriptum Eastern Renaissance. Przypomnijmy sobie wszystkie nagrania naszych krajan, począwszy od tego najwcześniejszego. 

Invite’s Choice Podcast 256 – Eastern Renaissance

Invite’s Choice Podcast 302 – Post Scriptum

Invite’s Choice Podcast 461 – Concept Of Thrill

Invite’s Choice Podcast 514 – Michal Wolski


Invite’s Choice Podcast 515 – Rraph

Invite’s Choice Podcast 526 – Private Press

Invite’s Choice Podcast 575 – Szmer

Invite’s Choice Podcast 580 – Sept

Invite’s Choice Podcast 585 – Capo

Invite’s Choice Podcast 453 i 631 – Michal Jablonski

Invite’s Choice Podcast 632 – Modifer

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →