Wszyscy na Apel – nadchodzi jedna z największych imprez w Schronie

Eventpromo

Już w ten weekend w poznańskim Schronie odbędzie jedna z największych imprez w historii tego niezwykłego lokalu. Sprawdźcie, co będzie się działo w sobotę.

Apel – flagowy projekt Schronu

Już w tę sobotę w klubie odbędzie się jedna z najciekawszych imprez tego sezonu – Apel. W zabytkowych murach sięgających 1944 roku zagości berliński kolektyw Disconnekt. Ekipa z Niemiec wystąpi w obstawie rezydentów wrocławskiego Transformatora i lokalnych bohaterów ze Schronu. Na tej imprezie nie uświadczycie headlinerów. Każdy z muzyków występujących to postać jedyna w swoim rodzaju.

Apel – line-up

Imprezę na głównej scenie otworzy Hannah Addams, jeden z dwóch założycieli Disconnekt. To niezwykle doświadczony zawodnik, który występował już w najważniejszych berlińskich klubach jak, niestety zamykające się,  Griessmuhle, Sisyphos czy Ipse. Po nim usłyszymy pochodzącego z Australii Keepsakes, artystę odpowiedzialnego za niezwykle interesujący label jakim jest Haven, w którym swoją muzykę wydawała m.in. gwiazda rodzimej sceny techno, VTSS. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na imprezie nie zabraknie iberyjskich akcentów. Leiras to piekielnie utalentowany producent sprawujący pieczę nad oficyną Ownlife. Niech za próbkę jego talentu posłuży występ w ramach cyklu Boiler Room.

Jeśli myślicie, że na głownej scenie Schronu zabraknie Polaków to jesteście w błędzie. Na imprezie wystąpi również mieszkający obecnie w Berlinie live performer, Abu Zeinah.

Całości na mainie dopełni drugi z założycieli Disconnekt – Cristian Marras. To również właściciel stajni, która w sowim portfolio ma m.in. wydawnictwa niezwykle popularnego ostatnio Schacke.

W Filtrowni imprezę rozpocznie rezydent poznańskiego Schronu i kurator cyklu Made in Poland, ADM.  Wtórować im będą rezydenci wrocławskiego Transformatora. Znany ze swojej unikatowej selekcji i epickich closingów kEczuP, czuwający nad LAS Festival Kuba Korta, oraz najmłodszy w całym zestawieniu, IWANN. Zaraz po nim wystąpi jeden z najbardziej elektryzujących duetów w Poznaniu. Boarding Pass KRZone zagrają w formule b2b. Cóż to będzie za closing!

Apel – kiedy i gdzie?

Flagowa impreza Schronu  odbędzie się 1 lutego. Start – godzina 24:00. Na imprezie obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z aparatów i kamer. Pamiętajcie również o selekcji, która przywiązuję uwagę do stroju – w koszuli lub szpilkach raczej nie wejdziecie. Bilety dostępne są na wejściu do klubu w cenie 40 zł do godziny 5:00, 30zł do 7:00 i 20zł po.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →