Wschodzące gwiazdy techno i gabberu wydają debiutancki album „ULTRAKUNST”

via instagram.com/brutalismus3000
News
brutalismus3000

Brutalismus 3000 to jedne z postaci mające wszystkie papiery aby w niedalekiej przyszłości zawojować sceną z potężnym brzmieniem techno. Na horyzoncie pojawił się właśnie ich debiutancki album ULTRAKUNST. Sprawdź szczegóły.

ULTRAKUNST – album podwyższonego ryzyka

Brutalismus 3000 zapowiedział długo wyczekiwany album, który ukaże się w przyszłym miesiącu. Premierę ULTRAKUNST zapowiedziano na 7 kwietnia – wydaniem zajmie się niezależna, berlińska oficyna Live From Earth Klub. Wytwórnię poznaliśmy jako inicjatywę wspierającą najzdolniejszych producentów oscylujących wokół szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Większość artystów związanych z labelem naturalnie pochodzi ze stolicy Niemiec, choć samo medium reinterpretuje techno bez granic. Label dąży do silnej wizji nowoczesnej muzyki elektronicznej – usłyszymy tutaj głównie muzykę na przecięciu trance i gabber. Tym samym Brutalismus 3000 zasilili szeregi obok takich wykonawców jak DJ Gigola, ALCATRAZ, New Frames czy Falling Apart.

ULTRAKUNST
via instagram.com/brutalismus3000

Brutalismus 3000 to słowacko-grecki duet, który łączy elementy wczesnego gabber i hardstyle, a także muzyki punk i wave, tworząc świeże i współczesne brzmienie. Theo Zeitner produkuje bity, podczas gdy Vicky Daldas dodaje swój głos i pisze teksty w języku słowackim, angielskim i niemieckim. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Przyszłość należy do nich. 5 najlepszych młodych twarzy sceny elektronicznej z Berlina

Ta wielojęzyczna ekspresja dodaje różnorodności i otwartości do występów duetu, podkreślając różne rytmy języków. Duet występuje na rave’ach na całym świecie, a w kwietniu zagości do P23 w Katowicach oraz Pragi Centrum w Warszawie w ramach Ultrakunst Tour. Wśród nadchodzących występów znalazły się również takie przystanki jak Berghain, Melt! Festival, Glitch Festival czy Riverside Festival. Koniecznie sprawdźcie ich debiutancki album – fani bezkompromisowego, wielowymiarowego brzmienia będą w niebie.

 ULTRAKUNST – Tracklist

01. ALL DIE LIEBEN MENSCHEN
02. GR3Y
03. CRY B3B3
04. SAFE SPACE
05. PONTIAC PARISIENNE (SKIT)
06. JE N’EXISTE PAS
07. DIE LIEBE KOMMT NICHT AUS BERLIN
08. NUR MEIN KÖRPER UND DIE ANGST
09. IS U CHEMICAL
10. SUKA SUKA
11. GEWALT GEWALTPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →