WROsound na pełnej. Znamy dokładny timetable festiwalu

fot. materiały prasowe
Festiwale News
WROsound line-up 2021

WROsound wystartuje już w przyszłym tygodniu, a organizatorzy właśnie podzielili się dokładną rozpiską godzinową. Sprawdź, kto i kiedy dokładnie wystąpi we Wrocławiu i zaplanuj sobie swoje wymarzone koncerty.

WROsound 2021 – festiwal, który wyszedł poza swoje ramy

W tym roku wydarzenie nie da się pandemicznym obostrzeniom, a wszystkim chętnym przyjdzie spotkać się na placu przed Impartem. Już w przyszły weekend WROsound będzie jedyną imprezą, o jakiej będzie się mówić na mieście. Dwa dni wypełnione świetną, przekrojową muzyką, atrakcje wybiegające poza sferę samych koncertów, minieventy przygotowane dla każdego, kto zechce wziąć w nich udział oraz festiwalowe występy a także prelekcje – otwarte dla wszystkich.

Przeczytaj: WROsound 2021 wraca już w lipcu! Znamy line-up imprezy!

WROsound line-up 2021

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. materiały prasowe

WROsound 2021 – elektronika i hip-hop idą ze sobą w parze

Nie tak dawno wydawałoby się, że to temat na mema: mówili, żeby nie łączyć tych dwóch rzecz, ale ja je połączyłem… Rap i szeroko pojęta elektronika jednak coraz częściej spotykają się ze sobą, już abstrahując od samego profilu festiwalowego. Tym sposobem, podczas WROsound usłyszycie przedstawicieli polskiej oraz zagranicznej muzyki klubowej, a także brzmienia z rodzimych stron, zahaczające o hip-hop oraz alternatywę.

Oprócz tego, festiwal otworzy także dodatkową scenę Tak Brzmi Miasto, na której odbywać się będą bezpłatne koncerty. Zagra tam m.in. Oxford Drama, czyli dobrze rokujący electopopowy zespół z samego Wrocławia.

Kolaboracja z Tak Brzmi Miasto otworzyła dodatkową scenę, która zaprezentuje przed Wami zarówno lokalne zespoły, jak i DJ-ów, czy producentów. Ponadto, właśnie tam odbędą się panele dyskusyjne, na których posłuchacie historii prosto z backstage’ów.

Przeczytaj: WROsound 2021 – nowa scena i jeszcze więcej atrakcji około muzycznych

WROsound line-up 2021

WROsound 2021 – dokładny line-up oraz timetable

W piątek, 16 lipca przed wrocławską publicznością wystąpi: Coals, Meek Oh Why?, schafter, Syny oraz HVOB live. Karnety i bilety na ten dzień są wyprzedane

WROsound line-up 2021

fot. materiały promocyjne

Następnego dnia, w sobotę 17 lipca na placu przed Impartem zagrają: MIN t, Tomasz Makowiecki, Baasch, Kamp! oraz Thylacine.

WROsound line-up 2021

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →