Wrocławski Sound rozbrzmi po raz piąty!

Wydarzenie

Piąta edycja nieoficjalnego święta wrocławskiej muzyki odbędzie się już w najbliższy weekend we wrocławskim Imparcie. Nie zabraknie koncertowych premier, specjalnych aranżacji i eksperymentalnych projektów scenicznych. Łącznie odbędzie się 12 koncertów!

Przegląd Wrocławski Sound z roku na rok coraz bardziej zapisuje się w pamięci twórców i fanów muzyki, a także w kalendarzu wrocławskich imprez kulturalnych. Piąta, jubileuszowa edycja przeglądu potrwa dwa dni, podczas której zaprezentowane zostaną kolejne odkrycia wrocławskiej sceny muzycznej oraz twórczość uznanych już dolnośląskich artystów.
W tym roku usłyszymy 12 najciekawszych wrocławskich muzycznych projektów ostatnich miesięcy, a część z nich w nowych odsłonach i aranżacjach. Nie zabraknie także wrocławskich premier koncertowych prezentujących najnowsze materiały autorstwa zaproszonych do udziału w przeglądzie artystów. Spodziewać można się również eksperymentalnych projektów scenicznych.
W tym roku na scenach Impartu wystąpią: Neony na dęte, Night Out, Flying Moses, ŜANĜO, Synaptine, Naczynia Połączone, Natalia Lubrano, Jahga, Mixtura, Behavior, OCN oraz Job Karma.
Miejsce: Impart – Wrocław
Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →