Wrocławska Podróż z programem na lipiec 2020

253
Podróż we Wrocławiu - line up sierpień 2020

Po czasie pandemicznej smuty, coraz więcej klubów otworzyło się już na nowo i zaprasza gości do korzystania z przestrzeni na świeżym powietrzu. Nie inaczej jest z wrocławską Podróżą, która przygotowała wypełniony koncertami i imprezami kalendarz letni.

Podróż działa i zaprasza

Wrocławska Podróż została otwarta w zeszłym roku i z miejsca podbiła serca mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Klub znajduje się na otwartej przestrzeni, w pofabrycznej części miasta, rzut kamieniem od Dworca Świebodzkiego. Na miejscu usłyszeć można czysty sound, zobaczyć pełen bar i mnóstwo miejsca do chillu i jedzenia. Miejscówka jest również przyjazna dla czworonogów.

W lipcu Podróż zaprasza na szereg imprez i koncertów. I tak np. już 4 lipca zagra tam Coals, czyli jeden z najczęściej występujących za granicą polskich duetów tworzących muzykę elektroniczną, w skład którego wchodzą Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski.

Coals – plum

10 lipca będzie miała miejsce impreza Garden of God, podczas której wystąpią m.in.: EnigmatiC, Sassafras Tree i Matt Bogucki. 11 lipca do Podróży zawita zaś Sept, jeden z najciekawszych DJów polskiej sceny techno.

Ostatni lipcowy koncert to występ Wczasów, czyli projektu Bartłomieja Maczaluka i Jakuba Żwirełło. Panowie zdobyli popularność dzięki przebojowemu miksowaniu polskiej zimnej fali z  popowym synthem.

Wczasy – Dzisiaj jeszcze tańczę

Podróż we Wrocławiu – program na lipiec 2020

4 lipca –  Coals w Podróży – WrocławLIP4 Electronica Africa
5 lipca – Malowanie rąk nie brudzi
10 lipca – Garden of God @Las Palace Launch
11 lipca – Sept w Podróży
19 lipca –  Wczasy w Podróży