Wrocławska Podróż przedstawia program na sierpień 2020

178
News
Podróż we Wrocławiu - line up sierpień 2020

Wrocławski beach bar Podróż na czas wakacji przygotował bogaty program imprez i koncertów. Sprawdźcie, co w tej wyjątkowej miejscówce będzie się działo w sierpniu.

Podróż zaprasza w sierpniu 2020

Wrocławska Podróż została otwarta w zeszłym roku i z miejsca podbiła serca mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Klub znajduje się na otwartej przestrzeni, w pofabrycznej części miasta, rzut kamieniem od Dworca Świebodzkiego. Na miejscu usłyszeć można czysty sound, zobaczyć pełen bar i mnóstwo miejsca do chillu i jedzenia. Miejscówka jest również przyjazna dla czworonogów.

Podróż we Wrocławiu – harmonogram wydarzeń – sierpień 2020

Program muzyczny Podróży na sierpień prezentuje się następująco:

8 sierpnia – Catz n’ Dogz & An On Bast w Podróży

14 sierpnia – The Very Polish Cut Outs w Podróży

15 sierpnia – DARK DISCO w/ Vitek Jansky

16 sierpnia – Deep Oriental #18: Gooral live!

23 sierpnia – Rosalie.

28 sierpnia –  Zamilska

30 sierpnia – Belmondo

Wpadnijcie koniecznie do tej wyjątkowej miejscówki. Wszystkie dodatkowe informacje o wydarzeniach w Podróży znajdziecie w naszym kalendarzu imprez.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.