Gotowi na długi weekend? Wrocław zakwitnie imprezami na majówkę

News
Majówka 2022 we Wrocławiu

Majówka we Wrocławiu nie musi być nudna! Dla wszystkich, którzy zostają w stolicy Dolnego Śląska na długi majowy weekend, mamy przegląd imprez, które odbędą się w dobrze znanym Wam klubach.

Majówka 2022 we Wrocławiu

Majówka we Wrocławiu będzie obfitować w liczne klubowe imprezy oraz w koncerty odbywające się na powietrzu. Sprawdzamy najlepsze muzyczne propozycje na nadchodzący długi weekend!

Transformator: DUSS, HARDCORE ROKIES

Wasi ulubieńcy DUSS wracają do miasta. Główną salę Transformatora 1 maja wypełnią melodyjne dźwięki z pogranicza techno i house, mniejsza dołoży do pieca, jak ma w zwyczaju.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

2 kwietnia wrocławski klub zaprasza Hardcore`ową majówkę z wyszczekanymi żółtodziobami, którzy w chaosie odnajdują spokój i hałasem niosą zgubę. A imię ich Szybko, bo we wtorek wolne! Line-up: soqhisticated, blejt, ozzon, bambi.mvp aka Hanka Skakanka.

Ciało: MBA 5.5 – ROZRUSZNIK SERCA

Z nocy 29 na 30 kwietnia KONEKT Festival zaprasza Was na klubowy Before w doborowym składzie. Punktem kulminacyjnym tej nocy będzie występ Jaya Lumena. To węgierski producent, DJ, założyciel wytwórni Footwork Records. Artysta ma na koncie mnóstwo występów na żywo (m.in. Tresor, Ministry Of Sound, Sónar Festival) oraz wydawnictwa w takich labelach jak Drumcode, czy Second State.

Tamka: Wielka Majówka na Tamce

Tamka w weekend majowy nie ma dla Was litości – 5 nocy, dwie sceny, jedzonko i inne dobro. Kto zagra? Oto tylko niektórzy wykonawcy: Kolacja, K POD, Olga, Proteina, Maciej Kozak, VSN, PLAL i Rodrigezz.

Pergola: Morcheeba

Morcheeba wraca, by zagrać koncert we Wrocławiu. Twórcy hitów The Sea, Otherwise czy Rome Wasn’t Built In A Day, którzy są obecni na scenie od ponad dwóch dekad, wystąpią na 3-Majówce 2022.

 

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →