Wpadnij na techno. Woda Beach Bar z mocnym startem sezonu – zagra Innellea

Eventpromo
Innellea Woda Beach Bar Katowice

W Dolinie Trzech Stawów w Katowicach znów będzie głośno. Plenerowa miejscówka Woda Beach Bar, w jeden z czerwcowych weekendów gościć będzie niemieckiego dj'a i producenta muzycznego - Innellea.

Woda Beach Bar to największa plaża na mapie Katowic, zlokalizowana w Dolinie Trzech Stawów. To idealne miejsce do chillowania w mieście, w którym znajdziecie pyszne jedzenie i drinki, taras z widokiem, różnorodne wydarzenia muzycznej i kulturalne i oczywiście imprezy do białego rana. Co szykuje się w najbliższym czasie?

Woda Beach Bar

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. fb Woda Beach Bar

Sprawdźcie także: Woda Beach Bar. Jak się robi clubbing na katowickiej plaży – wywiad

Innellea przejmie muzyczne stery w Woda Beach Bar

12 czerwca w katowickiej miejscówce gościć będzie Innellea, pochodzący z Monachium, słynący z live act-ów, dj i producent muzyczny. O zabawę do wschodu słońca zadbają także rodzimi artyści: Sincz, Beskres i Rafa’el. Wstęp na to wydarzenie jest darmowy. Chyba nie musimy Was dłużej przekonywać?

Innellea Woda Beach Bar Katowice


Innellea łączy ze sobą w swoich abstrakcyjnych, unikatowych brzmieniach melancholię oraz filmowy klimat z domieszką wyrazistych, perkusyjnych brzmień. W rezultacie jest to intymne doświadczenie, które waha się pomiędzy melodyczną introspekcją a wybuchową post-apokaliptyczną muzyką klubową.

Zawładnął sceną muzyczną w 2019 roku, kiedy jego twórczość zaistniała w labelach Afterlife, Innervisions i Diynamic, gdzie stał się sekretną bronią czołowych dj’ów muzycznej sceny techno – Solomun, Dixon, Ame, Black Coffe, Tale of Us.

Świat muzyczny Innellea to kolorowa mieszanka, która urzekła ludzi na całym świecie. Kawałki takie jak Vigilans, Forced to Bend i World Returns są świetnymi definicjami jego projektów. Po sukcesie jego publikacji pojawiły się live acty, a zaraz za tym ukazało się bogactwo niepublikowanych kawałków.

Innellea: „Trzeba stworzyć własną wizję i kurczowo się jej trzymać” – wywiadPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →