World Wide Warsaw czyli 3 dni dla muzyki – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Między 6 a 8 marca odbędzie się World Wide Warsaw, czyli konferencja oraz szereg imprez odbywających się w różnych miejscach Warszawy. Jest to nowa inicjatywa, która ma na celu integrację, edukację i międzynarodowy dialog między profesjonalistami oraz fanami muzyki z wielu środowisk.

Gośćmi World Wide Warsaw będą światowe gwiazdy muzyki elektronicznej, dziennikarze oraz osoby działające w branży muzycznej na wielu płaszczyznach. World Wide Warsaw to zupełnie nowy projekt, który ma szansę znacząco wpłynąć na rozwój polskiego przemysłu muzyki elektronicznej. Dążymy do tego, aby stworzyć platformę wymiany informacji i doświadczenia pomiędzy ludźmi z różnych obszarów tej branży – mówi Maciej Korczak, pomysłodawca projektu i prezes agencji Follow The Step.

Vitalic
World Wide Warsaw rozpocznie się szeregiem imprez, których gwiazdami będą Vitalic, Rustie, Mount Kimbie (zdj. główne) i Onra. Następnie 8 marca – w Dzień Kobiet – przeniesie się do przestrzeni klubu Miłość, gdzie na zakończenie muzycznego weekendu odbędzie się część konferencyjna.
8.03 – World Wide Warsaw: Konferencja @ Miłość, Warszawa

WORLD WIDE WARSAW – PROGRAM KONFERENCJI

1. „Booking agent, czyli siła wyższa”
Spotkanie z Martje Kremens – przedstawicielką Primary Talent, bardzo znanej agencji bookingowej na świecie. Holenderka ściśle współpracuje z takimi gwiazdami, jak Justice, The Bloody Beetroots czy Vitalic, o których również opowie w swojej prezentacji. Co ważne, udzieli ona także cennych wskazówek dotyczących organizowania koncertów największych gwiazd muzyki elektronicznej oraz odpowie na pytania publiczności.
2. „Jak wypromować artystę poza granicami kraju?”
Wykład Bena Linga, przedstawiciela agencji Bureau Export, zajmującej się promocją francuskich muzyków na świecie. Opowie on o szczegółach działalności biura oraz skutecznych metodach promowania artystów.
3. „Siła kobiet na rynku muzycznym” (debata)
W tym wyjątkowym dniu zaprezentujemy sylwetki kilku zdolnych i błyskotliwych kobiet, które aktywnie działają w branży muzycznej. Opowiedzą one o swoich problemach, doświadczeniach i refleksjach dotyczących pracy na różnych stanowiskach.
4. Infosesja z The Dumplings
Zespół opowie o początkach i rozwoju swojej kariery, współpracy z dużą wytwórnią oraz planach na przyszłość. Ponadto, Kuba i Justyna odpowiedzą na pytania publiczności.

The Dumplings
Program wydarzenia nie jest jeszcze zamknięty. Rozkład godzinowy i nazwiska wszystkich uczestników zostaną ujawnione w ciągu kilku dni. Wstęp na Konferencję jest bezpłatny.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →