Pierwsza na świecie impreza w stanie nieważkości

News

Czy w stanie nieważkości da się w ogóle tańczyć? O tym przekonają się uczestnicy wyjątkowego eventu World Club Dome Zero Gravity. Wzniosą się oni na wysokość, na której ziemska grawitacja przestaje obowiązywać.

Dla twórców cyklu World Club Dome nie istnieją żadne granice. 2 lata temu stworzyli „najszybszy klub na świecie”, organizując imprezę w pociągu pędzącym z prędkością 320 km/h. Później wpadli na pomysł „najwyżej położonego klubu na świecie”, czyli na pokładzie Boeinga 747. Plan na rok 2018 jest jeszcze ciekawszy.
Tym razem World Club Dome obrał za cel stworzenie „najmniejszego klubu na świecie”, ograniczającego się do wielkości pokładu specjalnie przerobionego przez Europejską Agencję Kosmiczną Airbusa A310 Zero-G, który normalnie służy astronautom do lotów szkoleniowych. A wszystko po to, by wznieś DJ-ów i uczestników imprezy na wysokość, na której ziemska grawitacja przestaje oddziałowywać. Tym samym będzie to pierwsza impreza na świecie w stanie nieważkości. W takich warunkach taniec może okazać się jednak dość trudny.
Na World Club Dome Zero Gravity zagrają Armin van Buuren, Steve Aoki i W&W. Aby dostać się na pokład tego wyjątkowego Airbusa, trzeba nagrać 20-sekundowe video udowadniające, że to właśnie Ty powinieneś się tam znaleźć. Start 7 lutego 2018 roku z lotniska we Frankfurcie.
Ktoś chętny?
Więcej informacji: http://www.wcdzerogravity.com/
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →