Wookie świętuje 25 lat na scenie w poznańskim Musie

Eventpromo

W składzie imprezy m.in. Seb Skalski, Creamer, Shamut czy Cj. Sobotnia noc to także 19-stka kolektywu PussyDog!

Wookie – 25 lat na scenie

Dj Wookie już 25 lat aktywnie działa na naszej scenie klubowej, a jego organizacja imprezowa – PussyDog – założona wspólnie z Shamutem, startowała 19 lat temu! W tym czasie Wookster przetoczył się przez większość polskich klubów, zagrał z wieloma gwiazdami, przejechał stylistycznie po wielu gatunkach muzyki elektronicznej.

W ’94, po wstępnej fascynacji szeroko rozumianą i dopiero co poznawaną muzyką elektroniczną, skoncentrował się na minimal techno. Wraz z kilkoma innymi młodymi dj’ami grywał regularnie podczas imprez w klubie Eskulap, co, w każdy weekend, przyciągało soczyste tłumy! W latach 97-99, zafascynowany londyńskim 2step garage, nieustannie zarażał nim niewielką, aczkolwiek bardzo elitarną, publikę w malutkim klubie Post Dali.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

mus

PussyDog – 19!

W 2000 roku wraz z Shamutem zawiązał kolektyw PussyDog, a organizowane przez chłopaków Pussystacje i El Choco przez lata przyciągały tłumy ludzi, spragnionych pozytywnych wibracji i nieskrępowanej, przesiąkniętej hedonizmem, zabawy. Wookie jest obecnie klasyfikowany jako DJ „house’owy”, czego bardzo nie lubi, jako, że nigdy nie ograniczał się do jednego stylu w swoich setach. Zawsze starał się czerpać z różnych źródełek. Dlatego też tradycyjnie skład dj’ski na urodzinowej imprezie będzie bardzo zróżnicowany. A to pozwoli Wam usłyszeć zarówno house’owe klasyki, sztosy techno, 2step, jak i garage czy deep house.

Już 26 października przyjdzie czas na podwójną celebrację! Zagrają m.in: Seb Skalski, Busha, CJ, Creamer, NovacDj, Haze, Shamut i Wookie!

PussyDog & Wookie BDay – bilety

Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

PussyDog & Wookie BDay - Poznań, Mus | 26.10.2019

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →