Magda i Catz ‚n Dogz na Wooded we Wrocławiu ZAMÓW BILETY

4 409
Wydarzenie
Magda i Catz ‚n Dogz na Wooded we Wrocławiu ZAMÓW BILETY

Projekt Wooded powraca do Wrocławia! Tym razem w odsłonie 'Made In Poland' - zagrają wybitni przedstawiciele krajowej sceny, których nazwiska są rozpoznawalne w najdalszych zakątkach świata: Magda i Catz 'n Dogz! Bilety są już dostępne!

Wooded to projekt, za którym stoją Catz ‚N Dogz oraz agencje bookingowe Feast Artists i C&C Bookings. Pierwsza edycja pod nazwą Wooded Garden odbyła się w czerwcu we wrocławskim Ogrodzie BWA. Jej przedsmakiem i próbą sił był z kolei, event wybrany IMPREZĄ ROKU 2013 z udziałem DIXONA w Stefie WZ.

15.11.2014 | WOODED MADE IN POLAND | STREFA WZ | WROCŁAW

W tym samym miejscu 15 listopada odbędzie się druga edycja Wooded pod szyldem Made In Poland. Jako gwiazdy wieczoru wystąpią Magda i Catz ‚n Dogz, czyli artyści, którzy reprezentując polskie barwy, dotarli na szczyt światowej elektroniki. Ich nazwiska ropoznawalne są w najdalszych zakątkach globu, a kalendarze bookingowe wypełnione są po brzegi występami na najlepszych imrpezach i festiwalach ziemi.

To doskonała okazja by posłuchać naszych topowych artystów na jednej imprezie! Jednak Wooded to nie tylko muzyka ale także wyjątkowa oprawa, za którą odpowiedzialni są architekci związani z berlińskim klubem Farbfernseher.

Polecamy i zapraszamy!

15.11 (sb) WOODED Made In Poland w. Magda & Catz ‚n Dogz @ Strefa WZ, Wrocław