Wooded Garden – Muzyczny ogród we Wrocławiu!

Wydarzenie

Organizatorzy Imprezy roku 2013, już w czerwcu zapraszają na nowy projekt - Wooded - event z muzyką elektroniczną, który połączyć ma Wrocław z innymi kulturalnymi stolicami Europy. O Wooded specjalnie dla Muno.pl opowiada nam jeden z pomysłodawców - Wojtek Tarańczuk z Catz 'n Dogz.

Wooded jest owocem współpracy grupy przyjaciół, aktywnie tworzących polską scenę klubową. Catz 'n dogz, C&C Bookings, Feast Artists i klub Das Lokal, mają za sobą doskonale przyjęty event Pets Rec. Night z Dixonem we Wrocławiu(uznany Imprezą Roku w plebiscycie MUNOLUDY 2013). Sukces tej imprezy zadecydował, o postawieniu kolejnego kroku.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


To prawda, cała współpraca przy tym evencie przebiegała wręcz wzorowo. Pomyśleliśmy, że wreszcie udało się zgromadzić paczkę ludzi, która chce działać i ma podobny tok myślenia jeśli chodzi o organizację i pomysły na takie eventy
– mówi Wojtek Tarańczuk z Catz 'n Dogz.

 

Catz 'n Dogz to jedni z organizatorów nowego eventu Wooded we Wrocławiu

Ulokowanie tamtej imprezy we Wrocławiu okazało się również strzałem w dziesiątkę:

Wrocław, nie ma w tej chwili, żadnego dużego wydarzenia z muzyką elektroniczną, które przyciągałoby ludzi z zachodu ale także z całego kraju. To dobra lokalizacja również, jeśli chodzi o połączenie z Berlinem, zarówno drogowe i kolejowe. Mamy dużo przyjaciół, tu w Berlinie, których chcemy przekonać, że turystyka festiwalowa do Polski, to lepsza propozycja niż wyjazdy do innych regionów Europy i Świata. Chcemy ich pozytywnie zaskoczyć – stąd również idea Wooded – mocnego akcentowania natury – scena zostanie zbudowana z elementów drewnianych przez zaprzyjaźnionych architektów, na codzien prowadzacych lokal i kawiarnie Farbfernseher w Berlinie. Postawimy też na dobrą kuchnię – naszym zdaniem, ten element mocno kuleje na polskich eventach. Nietypowa jest też forma – zaczynamy o 14 w sobotę, kończymy o 5 rano w niedzielę. Po odpoczynku zapraszamy na After Party na statku, który wypłynie na Odrę. Wierzymy, że tak skonstruowany event, będzie atrakcyjną alternatywą na rozpoczęcie festiwalowego lata. – opowiada Wojtek.

Wczoraj poznaliśmy skład muzyczny Wooded – zagrają dOP live z Francji, Catz 'n Dogz wspierani przez silną reprezentację polskiej sceny: Kuba Sojka live, SLG, An On Bast live, Eltron John, Bshosa, Daniel Zachodni i Vitek Jansky. Z Berlina przyjadą: Yannick Robyns, Sean Andino i Little Mike.

Na after party na łódce zagrają: Catz’n Dogz i kolektyw WANTED! / DON’T RUSH reprezentowany przez Maralina David & Beaner.

I pula została wyprzedana. Dostępna jest II pula w cenie 49 PLN. W dniu imprezy cena wzrasta do 59 PLN. Zamów już teraz na Biletomat.pl:


Więcej:

21.06.2014 Wooded Garden, Wrocław BWA

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →