Nowi artyści w składzie Wooded Festival 2015 ZAMÓW BILETY!

Zapowiedzi

Zespół KAMP!, Max Graef, Jay Shepheard, Bueno Bros, Kosmos oraz Rodrigezz uzupełniają skład festiwalu Wooded, który odbędzie się 13 czerwca w sobotę we Wrocławiu. Organizatorzy podają również ważne informacje o biletach, które rozchodzą się w błyskawicznym tempie.

Wooded Festival 2015 będzie składał się z dwóch części – dziennej, wypełnionej koncertami i lżejszą muzyką graną przez międzynarodowych DJ’ów oraz nocnej, podczas której usłyszymy różne oblicza elektroniki – od IDM przez house, nu-disco po techno. To wszystko na dwóch scenach zlokalizowanych w urokliwym parku przy CK Zamek Leśnica we Wrocławiu.
Uzupełnieniem składu koncertowego będzie zespół KAMP!, który 13 czerwca w stolicy Dolnego Śląska pojawi się po raz pierwszy w 2015 roku. Panowie są mocno skupieni nad materiałem na kolejny album, a premierowo usłyszymy zapewne kilka nowych piosenek.
Jay Shepheard
Część nocna to obok potwierdzonych już występów światowych gwiazd elektroniki jak Mathew Jonson, Rodriguez Jr czy Catz 'n Dogz, występy doskonałych w swoim fachu artystów, do których dołączają dziś Max Graef z Berlina czy Jay Shepheard z Wielkiej Brytanii. Taki z założenia ma być Wooded Festival – eksplorujący różne zakątki muzycznego świata, pokazujący to co mniej widoczne, a warte zobaczenia i posłuchania.
Dzisiejsze ogłoszenie zamykają polskie nazwiska – bracia Bueno Bros i wrocławscy rezydenci KOSMOS oraz Rodrigezz.
Bilety w cenie 99 PLN za 3 klasowe zespoły i ponad dwudziestu artystów w jednym miejscu to łakomy kąsek dla fanów elektroniki i dobrego grania na żywo. Nic dziwnego, że pierwsze pule wyprzedają się w ekspresowym tempie.
Organizatorzy ogłosili dziś, że bilety w III puli (za 99 PLN) dostępne będą tylko do końca kwietnia. Z początkiem maja rusza ostatnia pula biletów w cenie 119 PLN. Aby zachęcić do przybywania wraz z przyjaciółmi z odleglejszych zakątków kraju i zagranicy wprowadzone zostają bilety grupowe: 2 osobowy w cenie 179 PLN i 4 osobowy w cenie 349 PLN. Od 1.05 do dnia festiwalu ceny za bilety grupowe wzrastają odpowiednio do 199 PLN i 369 PLN.

SPRAWDŹ INFORMACJE O WOODED FESTIVAL 2015:

WOODED.MUNO.PL

Potwierdzeni artyści Wooded Festival 2015:
Koncerty: KAMP!, Natalia Przybysz, Cloud Boat
Zagrają: Mathew Jonson live (Kanada), Rodriguez Jr. Live (Francja), Catz 'n Dogz (PL), Randomer (Wielka Brytania), Nick Höppner (Niemcy), Marco Resmann (Niemcy), Mark Henning (Niemcy), Jay Shepheard (Wielka Brytania), Max Graef (Niemcy), An On Bast live (PL), Bueno Bros (PL), Horse Meat Disco (Wielka Brytania), Kuba Sojka live (PL), SLG live (PL), dj Schwa (Czechy), Kosmos (PL), Klaves (PL), MIN t live (PL), Canalia (PL), Rodrigezz (PL), Seb (PL)
SHOWCASE: Watergate Club (Berlin) | COXY (Warszawa)
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →