Wooded wraca w 2015 z Festiwalem!

4 729
News
Wooded wraca w 2015 z Festiwalem!

Dwie doskonale przyjęte edycje imprez pod szyldem Wooded we Wrocławiu, były tylko początkiem historii tego eventu w Polsce. Organizatorzy ogłosili, że w 2015 roku odbędzie się Wooded Festival!

Wooded to projekt stworzony przez Catz ‚n Dogz, C&C Bookings i Feast Artists. Wojtek i Grzegorz to dj’e rozpoznawalni w najdalszych zakątkach globu, jednak cały czas silnie związani ze swoim krajem. Wiele inicjatyw, które tworzą ma na celu promowanie polskiej sceny i podnoszenie jej znaczenie w świecie. Nie inaczej jest w przypadku konceptu Wooded. Na silnym przywiązaniu do natury, najlepszym nagłośnieniu, aspektach poza muzycznych, wraz ze sprawdzoną ekipą, budują markę nowego eventu w Polsce, a przede wszystkim nowej jakości.
Czas na nowe wyzwanie! W 2015 roku odbędzie się Wooded Festival! Wszystkie aspekty, stanowiące trzon poprzednich imprez, zostaną wyeksponowane właśnie podczas festiwalu, który ma stać się wizytówką naszego kraju, również dla gości z zagranicy. – zapowiadają organizatorzy
Na razie poznaliśmy miasto i datę festiwalu. Wooded Festival odbędzie się 13 czerwca we Wrocławiu. Więcej informacji, poznamy od początku 2015 roku. Warto więc zaglądać na stronę www.wooded.pl jak i śledzić profil wydarzenia na Facebook.com – www.facebook.com/wooded.events.
VIDEO: