Wooded 2016 DJ Konkurs – posłuchaj zgłoszonych miksów

News

O północy minął termin nadsyłania miksów do konkursu DJ-skiego Wooded 2016. Otrzymaliśmy sporo ciekawego materiału! Posłuchajcie!

Zainteresowanie konkursem DJ-skim Wooded okazało się bardzo duże, za co Wam ogromnie dziękujemy! Nie jesteśmy tym zaskoczeni, bo w poprzednich edycjach było bardzo podobnie 🙂 Swoje miksy zgłosiło ponad 60 artystów z całej Polski, choć nie wszyscy zrobili to poprawnie.

WOODED 2016 DJ KONKURS – ZGŁOSZONE MIXY

Mamy czego słuchać przez najbliższe dni i wraz z resztą jury w składzie Catz 'n Dogz, Rafał Cały (C&C Bookings) i Marysia Shepheard (Agencja Feast Artists) wybierzemy najciekawszy mix. Jego autor zostanie zaproszony na tegoroczną edycję Wooded we Wrocławiu, gdzie zagra u boku m.in. Radio Slave, San Sody, Midlanda, La Fleur, Catz 'n Dogz, Jay’a Shephearda i Heartthroba.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ogłoszenie zwycięzcy nastąpi dnia 16.05.2016 r. na fanpage’u Wooded i na stronie Muno.pl.

 

JURY

Catz 'n Dogz
Agencja C&C Bookings (Rafał Cały)
Agencja Feast Artists (Marysia Shepheard)
Redakcja Muno.pl

 

NAGRODY

Nagrodą główną jest występ podczas imprezy WOODED 2016, która odbędzie się 04.06.2016 r. w CK Zamek Leśnica we Wrocławiu. Gwiazdami imprezy będą m.in. Radio Slave, Midland, San Soda i Catz 'n Dogz. Organizator zapewnia zwrot kosztów podróży i nocleg.

Wejściówka dla osoby towarzyszącej na Wooded 2016

Zwycięski i wyróżnione mixy wraz z sylwetkami artystów zostaną zaprezentowane w specjalnym artykule na Muno.pl.

Autorzy mixów z finałowej dziesiątki trafią do bazy Artystów Głównych Muno.pl, niezależnie od etapu, na którym znajdował się ich Profil Artysty.


4.06.2016 | WOODED | ZAMEK W LEŚNICY | WROCŁAW

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →