Znamy zwycięzców Wooded 2016 DJ Konkurs!

News

W tym roku jury postanowiło wyłonić dwóch zwycięzców konkursu DJ-skiego Wooded. Zobacz kto zagra we Wrocławiu w dniach 3 i 4 czerwca podczas imprez Wooded.

Zainteresowanie Konkursem DJ-skim Wooded okazało się bardzo duże, za co Wam ogromnie dziękujemy! Nie jesteśmy tym zaskoczeni, bo w poprzednich edycjach było bardzo podobnie 🙂 Swoje miksy zgłosiło ponad 60 artystów z całej Polski. Warunkiem przystąpienia do konkursu było nagranie ok. 30-minutowego seta, zawierającego conajmniej 2 utwory lub remiksy polskich artystów.
Doskonale wiedzieliśmy, że możemy na Was liczyć i nie zawiedliśmy się – poziom większości zgłoszonych miksów okazał się bardzo wysoki, doskonale wyczuliście klimat Wooded i to, czego od Was oczekujemy. Wybór najlepszych nie był łatwy, dlatego jury w składzie Catz 'n Dogz, C&C Bookings, Feast Artists i Muno.pl postanowiło wyłonić dwóch zwycięzców!
Zwycięzcami Konkursu DJ-skiego Wooded 2016 są ex aequo:

DAZE

Pochodzący z Rzeszowa DJ i animator lokalnej sceny – Daze – grywa blisko 10 lat i za swoją największą inspirację uważa reprezentantów amerykańskiego, undergroundowego house’u. Wieloletnie doświadczenie przełożyło się na mix, który powalił nas na kolana! Z ogromną radością ogłaszamy, że Daze dołącza do grona artystów Wooded 2016! Gratulujemy!

MARTA KAŹMIERSKA

Rok temu specjalne wyróżnienie, dziś najwyższy stopień podium – Marta Kaźmierska aka Mea ponownie pokazała wielką klasę i udowadnia, że kobiety na polskiej scenie klubowej mają swoje pewne miejsce. Poznańska DJ-ka zaserwowała bardzo dojrzały mix, wobec którego nie mogliśmy pozostać obojętni! Martę usłyszycie 3 czerwca we wrocławskim klubie Piętro Niżej podczas oficjalnego B4 Wooded 2016. Artystka otrzymuje też bilet na Wooded 2016. Gratulujemy!

SPECJALNE WYRÓŻNIENIE: KOSMA KOWALCZYK

Kosma Kowalczyk w nagrodę za rewelacyjny mix otrzymuje bilet na Wooded 2016.

WYRÓŻNIENIA:

Truant

Delaplaya

Liso

Keczup

ArtJack

Zeu5

Maryo

Miksy wszystkich laureatów możecie posłuchać w Muno.FM – po prawej stronie newsa.
Wyniki zostały opublikowane 16 maja na stronie facebook.com/wooded.events.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →