Wolno, przyjemnie, hipnotyzująco. Tim Green w Polsce na zaproszenie Lunatic Dance

facebook.com/TimGreenMusic
News
Tim Green

Świat kultury klubowej znów wchodzi na wolniejsze obroty, a łagodniejsza elektronika wraca do łask. Wie to doskonale ekipa Lunatic Dance, która inauguruje swoją działalność pierwszą imprezą w poznańskiej Tamie. Jej gwiazdą będzie prawdziwy czarodziej – Tim Green.

Po latach eskalacji, a następnie dominacji szybszych i mocniejszych gatunków, zdaje się, że na scenie elektronicznej znów do głosu dochodzą ciut wolniejsze nurty. Co prawda, były one obecne przez cały ten czas, lecz spokojnie trwały w niszy, z której teraz wychodzą, by nieco odważniej zaznaczyć swoją obecność. Fanów tego typu brzmień nie brakuje. Ba, zdaje się, że jest ich coraz więcej i z każdym rokiem grono to będzie się powiększać.

Lunatic Dance. Wolniejsze oblicze elektroniki

Entuzjastami tego typu nurtów są postacie związane z poznańską sceną klubową. Didżeje, producenci i bookerzy, a mianowicie Kemot, Tommy Gustav, Date With Kate, Nimm2 oraz Enigmatic. Wymieniony skład postanowił założyć wspólną inicjatywę – Lunatic Dance. Projekt ten jest odpowiedzią na fascynacje z okolic downtempo oraz melodic, afro czy organic house’u. Niespieszne, hipnotyzujące brzmienia wkręcają się do głowy i wprawiają ciało w sprawiający przyjemność ruch. Wystarczy pojawić się na wydarzeniu z udziałem któregokolwiek z wymienionych członków i członkiń Lunatic Dance, by przekonać się o tym na własnej skórze, po której regularnie przebiegać będą ciarki ekscytacji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lunatic Dance zaprasza. Tim Green gwiazdą pierwszej imprezy

Wielkopolska ekipa ma apetyt na to, by dzielić się swoją pasją i szerzyć bliskie sobie brzmienie z innymi. Efektem tego są wydarzenia, na których pomysłodawcy projektu wystąpią w towarzystwie headlinera. Pierwsza tego typu impreza zbliża się wielkimi krokami. Miejscem, w którym się odbędzie, jest poznańska Tama.

Na pierwsze wydarzenie sygnowane nazwą Lunatic Dance organizatory postanowili zaprosić absolutnego specjalistę w swoim fachu, znakomitego DJ-a i producenta, prawdziwego mistrza ceremonii. Będzie nim Tim Green.

Tim Green
Tim Green

Tim Green. Król wszechstronności

Brytyjczyk od lat buduje swoją pozycję na scenie muzyki elektronicznej poprzez znakomity warsztat i ogromną wszechstronność. Wystarczy wspomnieć, iż Tim Green, używając rozmaitych aliasów, tworzył w duchu skrajnie różnych stylistyk, m.in. produkował techno jako APIR oraz komponował mainstreamowy pop pod szyldem Invisible Minds. Niezależnie od przyjętej estetyki, brytyjski muzyk dostarcza najwyższej jakości brzmienie. Jednak największą miłością – czego dowodem jest podpisywanie się własnym imieniem i nazwiskiem – Tim Green darzy wolniejszą elektronikę, której stał się światowym ambasadorem i czołowym przedstawicielem.

Tim Green – Moss

Fabric w Londynie, Panorama Bar w Berlinie, Womb w Tokyo, Space na Ibizie, Warehouse w Manchesterze. Artystyczne CV Tima Greena wypełnione jest po brzegi występami w najbardziej kultowych klubach świata. Dokładając do tego wydawnictwa w katalogach takich wytwórni jak All Day I Dream, Anjunadeep, Cocoon czy Get Physical, otrzymujemy rozwiewające wszelkie wątpliwości dowody na to, że Brytyjczyk jest dziś jednym z największych artystów reprezentujących wolniejsze odmiany elektroniki. W tym kontekście Tim Green stawiany jest obok m.in. Bena Böhmera czy Monolinka.

Tim Green – Her Future Ghost

Tim Green w Polsce – bilety

Jego występy na żywo uznawane są za kwintesencję obezwładniającej ciało i umysł elektroniki. Her Future Ghost, Moss czy Embre – to tylko niektóre produkcje Brytyjczyka, które są grane przez didżejów jak świat długi i szeroki. Miejmy nadzieję, że dane będzie nam je usłyszeć podczas najbliższej wizyty DJ-a w Polsce.

Tim Green – Sea Parade

Tim Green wystąpi 28 maja w poznańskiej Tamie obok sprawców całego zamieszania. Tego wieczoru ekipę Lunatic Dance reprezentować będą wszyscy jej członkowie-założyciele: Enigmatic, Date With Kate, Tommy Gustav, Kemot i Nimm2. Wejściówki na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

LUNATIC DANCE WITH TIM GREEN (ALL DAY I DREAM) | TAMA

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →