Wojtek Urbański kolejnym gościem „Oscylator” w Brzegu Wschodnim

News
Oscylator 2019 Wojtek Urbański Brzeg Wschodni Poznań

Produkcja muzyki, spotkania z artystami i warsztaty. Nie przegap ostatnich w tym sezonie warsztatów Oscylator 2019 w Poznaniu!

Brzeg Wschodni, Poznań

Brzeg Wschodni to miejscówka zlokalizowana w malowniczej przestrzeni stuletnich ogrodów i willi wioślarskiej przystani Polonia. Najlepsze miejsce w Poznaniu, aby zrelaksować się nad Wartą na leżaku i z piaskiem pod stopami. Nie brakuje tutaj imprez, afterów i różnych warsztatów.

Oscylator 2019 – warsztaty z Wojciechem Urbańskim

W tym sezonie młodzi artyści i producenci z Poznania mogli poczuć się jak w raju. Do Brzegu Wschodniego powrócił Oscylator. Jest to seria warsztatów poruszająca tematy dj-ingu, czarnych płyt, produkcji muzyki czy konstruowania prostych elektronicznych generatorów dźwięku. Do tej pory prowadzącymi zajęcia byli m.in. Bartosz Szczęsny (Rebeka), Roman Sowa czy Jacek Sienkiewicz. Ostatnie spotkanie już 18 lipca o godz. 18:00. Tym razem poprowadzi je Wojtek Urbański, wyjątkowo utalentowany artysta znany najbardziej z legendarnego projektu RYSY.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oscylator 2019, 18 lipca – wejściówki

Jeżeli jesteście zainteresowani aspektami produkcji muzyki, chcecie spotkać ciekawych ludzi kultury oraz wymienić się doświadczeniami, zapraszamy do kontaktu pod adresem: [email protected] W ten sposób zarezerwujecie sobie miejsce siedzące. Wstęp na wydarzenie jest darmowy!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →