Woda Beach Bar w rytmach downtempo i oriental

Eventpromo
Woda Beach Bar

Woda Beach Bar prezentuje program artystyczny na nadchodzący weekend. Będzie wolniej, orientalnie i niezwykle ciekawie.

Woda Beach Bar – katowicka plaża w rytmach downtempo

Woda Beach Bar to największa plaża jaką uświadczycie w Katowicach. Lokal usytuowany w malowniczych okolicznościach przyrody – Doliny Trzech Stawów, prężnie działa już od czerwca zeszłego roku, nie tylko na płaszczyźnie gastronomicznej.

Włodarze miejscówki dbają aby czas spędzony w ich progach upływał gościom w miłej atmosferze, której gwarantem są wysokiej klasy bookingi muzyczne. W tym miejscu alternatywa w płynny sposób przenika się z jazzem i elektroniką.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gooral x Raidho w Woda Beach Bar

Już w ten weekend Woda Beach Bar rozbrzmi w rytmie downtempo i oriental, a wszystko za sprawą dwóch artystów z najwyższej elektronicznej półki. Pierwszym z nich będzie Gooral, który wydał w tym roku fenomenalną płytę, o której więcej możecie przeczytać tutaj. Gooral to muzyk z wieloletnim doświadczeniem, który w życiu zagrał już przeszło 1000 koncertów na najważniejszych wydarzeniach w Polsce. Jeśli jakimś cudem jeszcze nie znacie tej persony, to polecam rozpocząć przygodę z jego muzyką od tego setu.

GOORAL live set @ Project MASOW

Drugim, absolutnym magikiem, którego usłyszymy tego wieczora, będzie Raidho, znany również jako Simon Mattson. Producent, którego śmiało można określić mianem jednego z pionierów downtempo. Jego najnowsze produkcje zyskują wielkie uznanie w świecie muzycznym, o czym dobitnie świadczy niezwykle pozytywny feedback od czołowych muzyków elektronicznych. Jego kawałki regularnie lądują w topie na Beatporcie, a występny to miód dla spragnionych orientalnych brzmień uszu.

Raidho dj set @ Smolna

Gooral x Raidho w Woda Beach Bar – informacje

Wydarzenie odbędzie się już w ten weekend, a dokładnie w piątek17 lipca. Jeśli macie jakieś wątpliwości co do tego co robić w tym czasie, to nie zastanawiajcie się zbyt długo i wpadajcie do Woda Beach Bar. Wstęp wolny!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →