Włoski debiut polskiego talentu. Raroha podróży ciąg dalszy

Fot. Ola Budzyńska
News
Raroh

Swoje epki wydawał dotychczas jedynie w rodzimym Unknown Timeline. Współpracował z Głósem, OTHK, Nternal Bserverem. Gościł na składance Crescent London utworem, który w plebiscycie Munoludy, znalazł się wśród 16 nominowanych w kategorii Utwór Roku Polska 2020. Drugi kwartał 2021 roku, podobnie jak pierwszy, inauguruje nowym wydawnictwem. Posłuchajcie, co tym razem przygotował Janek Kaźmierczak, znany szerzej jako Raroh.

Above The Ground to 24 odsłona włoskiej wytwórni No Way Records, sygnowana przez Raroha, polskiego producenta młodego pokolenia, który z miesiąca na miesiąc co raz śmielej zaznacza swoją obecność w świecie muzyki elektronicznej.

Raroh – Above the Ground (Incl. TVS And Beyond Humans Remixes)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Raroh. Ciągle do przodu

Debiutancka zagraniczna epka naszego rodaka to w istocie czyste, iskrzące, charakterystyczne dla twórczości Janka techno. Trzy oryginalne kawałki rozszerzają się pomiędzy progresywnym kształtem otwierającego utworu, a bardziej kosmicznymi klimatami Rhizai, z zawieszonymi i miękkimi padami Aether, stanowiącymi łącznik pomiędzy nimi. Odpowiedzialnymi za remiksy są Włoszka, TVS (Teresa Virginia Salis) i kolumbijski duetu Beyond Humans. Pierwszy z nich nadaje tytułowemu utworowi bardziej metaliczny i kłujący twist. Zamykający epkę utwór otrzymał od braci Sanchez jaśniejszy, ale progresywny akcent.

Above the Ground, który ukaże się 5 maja, zdążył zebrać pochlebne opinie od m.in. Claudio PRC, Slam, Abstract Division, A Thousand Details, Conrad Van Orton czy Eduardo de la Calle.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →