Wisłoujście w nowej formule startuje już w ten weekend

Eventpromo Festiwale
Wisłoujście 2020

Wisłoujście odbędzie się w tym roku w dwa ostatnie sierpniowe weekendy i potrwa po trzy dni. Pierwsza odsłona startuje już w ten piątek. Sprawdźcie program.

Wisłoujście odbędzie się w tym roku

Wisłoujście to święto muzyki elektronicznej, które od 2 lat odbywa się na terenie gdańskiej Twierdzy Wisłoujście. W tej wyjątkowej scenerii bawić będziemy się również w tym roku i to aż w dwóch terminach.

Po dwóch wyprzedanych edycjach Kluby Smolna i Sfinks znów łączą siły z ekipami poznańskiej Tamy, krakowskiego Prozaka i wrocławskiego Ciała, aby cztery sceny: tajemnicze Kazamaty, monumentalna Twierdza, orientalna scena ukryta w lesie – Raj oraz zlokalizowany na zewnętrznym kręgu wyspy Szaniec, mogły ponownie przyjąć i zachwycić wszystkich festiwalowiczów. Niespodzianką tegorocznej edycji są dwie daty: 21-23 sierpnia i 28-30 sierpnia 2020.

Wisłoujście

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wisłoujście, fot. Zuzanna Sosonowska

Wisłoujście

Wisłoujście, fot. Helena Majewska

Decyzja o podzieleniu tegorocznego Wisłoujścia na dwie daty i wydłużeniu go do trzech dni podyktowana była troską o dobrą i bezpieczną zabawę uczestników. Wydarzenie odbędzie się zgodnie ze wszystkim zaleceniami epidemiologicznymi i sanitarnymi. Teren festiwalu zostanie powiększony tak, aby możliwe było zachowanie dystansu społecznego między uczestnikami.

Wisłoujście 2020 – 21-23 sierpnia – line-up

Jak co roku, line-up festiwalu składa się w całości z polskich artystek i artystów. Podczas pierwszego weekendu Wisłoujścia zagrają: Aksamit, An On Bast, Anja Kraft, AN_KA, Beskres by Kamp!, Bexa, Blazej Malinowski, Catz’n Dogz, Chriss Jaxx, Cocolino, Cranz, Deaf Can Dance, DEAS, Diana d’Rouze, Dtekk, DUSS, Early Robots, Evius, Foxall, Gigi, Glasse, Jarek Czechowski, John Waiter, Kacpa, Kaotik, Kuak, Kuba Sojka, Leon, Lex, Lulu Malina, MaL aka Iny, MANOIDMarcin Krupa, Meg, Miód, MKO, Nowosad, NuCasa, Piotr Ho, Pysh, Raev, Rafique, Raidho, Ricardo, Rodrigezz, SB, Seb, Sept, Sima, Sincz, Somewhen, Tenes, Tom Palash, Tralien, Truant, Vacos, Violent, Vitcat, VTSS oraz Weikum.

Wisłoujście 2020 line-up

Wisłoujście 2020 – 21-23 sierpnia – bilety

W sprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety na oba terminy w cenie 299 zł oraz bilety jednodniowe na każdy dzień w cenie 125 zł.

Sprawdźcie naszą relację z ubiegłorocznej edycji Wisłoujścia

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →