Wisłoujście 2022. Święto polskiej elektroniki. Zobacz naszą fotorelację

fot. Artur AEN Nowicki
Relacja
Wisłoujście 2022 [fotorelacja]

Wisłoujście to prawdopodobnie jedyny taki projekt na świecie, szczególnie tych rozmiarów, gdzie możemy spotkać w jednym miejscu wyłącznie reprezentantów muzyki elektronicznej z jednego kraju. Winszujemy takim inicjatywom. To były piękne dni wokół gdańskiej twierdzy, gdzie dumnie wsłuchiwaliśmy się w występy naszych rodzimych DJ-ów i producentów. Klasycznie mamy dla Was obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

Wisłoujście 2022. Cudze chwalicie, swojego nie znacie

Popularna dzisiaj fraza zaczerpnięta z utworu Stanisława Jachowicza jak nic innego oddaje specyfikę imprezy, jaką jest Wisłoujście. Festiwal Wisłoujście w Gdańsku to coroczne święto muzyki elektronicznej, którego line-up składa się wyłącznie z polskich artystów. Za nami piąta edycja imprezy na terenie zabytkowej Twierdzy na wybrzeżu. 

Wisłoujście
Catz 'N Dogz @Wisłoujście 2022 / fot. Artur AEN Nowicki

Na czterech dedykowanych scenach (Twierdza, Szaniec, Raj i Bastion) usłyszeliśmy mnóstwo różnorodnej muzyki klubowej od subtelnych downtempowych brzmień, przez dark disco, house, industrialne techno, hard techno i trance, aż po bass i trap. Tegoroczny line-up pękał od znakomitych selekcjonerów i producentów z naszego podwórka.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Taniec z gwiazdami

Line-up tegorocznej edycji przedstawiał się następująco:

Abbys, ABEDI, Aen, AGIM, Aksamit, ALLG, An On Bast live, Cream, Bearing, Beskres, Błażej Malinowski, Capo, Carla Roca, Catz 'n Dogz, CJ ART, Cranz, Cyryl, daisy cutter, Date with Kate, Davios, Diana 'd Rouze, DLV, Dtekk, DUSS, Enigmatic, Evius, Filip Sonik b2b MIHVU, Foxall, Fresh, Gigi, Glasse, Glassz, Grażyna Biedroń, Guiltee, Gunther Schwartz, HATELOVE, Hekato, Holiday80, holoe, IGGY, IKARVS live, internal explorer, Jarek Czechowski, Jazxing, Joana, John Waiter, Jurek Przezdziecki live, K.O.D, Kamil Kosik, kappa e ravve, Keczup, KOREA. Kosma, KUAK, Kuba Sojka, Leon, Lulu Malina, Maceuki, Macewicz, Malve, Manoid, Meg, Michael Klein, MKO, Monster, naked relaxing, Nevald, Noseblunt, Nowosad, NVYSN, Ola Teks. Pan Dżejdżej, PAWEL, Penera, Piotr Ho, Private Press, Pysh, Raidho, Random Sequence, Ravetoszyn, Ricardo, Rodrigezz, Rudeboy, Rysy live, Sassafras Tree, Seb, Senthia, Sept, SICKDAT, Sincz, Skarby, Somewhen, Spectribe, Szmer, TAS, Tenes, Trans Timmermans, Truant, Vacos, Vi, vitcat, Weikum, WIOSNA, Zariush, ZaVVatjacy.

Wisłoujście
Błażej Malinowski b2b Dttek @ Wisłoujście 2022 / fot. Artur AEN Nowicki

Nasz naczelny magik od relacji, Artur AEN Nowicki, pojawił się na Wisłoujściu w podwójnej roli. Oprócz seta w formule b2b z Joanną klasycznie zamarkował się wśród tłumu niczym fotograf National Geographic pośród tygrysów, wychwytując najlepsze momenty festiwalu. Enjoy!

Wisłoujście 2022. Zobacz nasza fotorelację


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy. Dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →