Wisłoujście 2020 – znamy datę festiwalu

Festiwale News
Wisłoujście 2020 - znamy datę festiwalu w tym roku

Wisłoujście szturmem wdarło się do krajowej festiwalowej czołówki. Pod koniec sierpnia odbędzie się kolejna edycja elektronicznego festiwalu.

Wisłoujście 2020 – informacje o festiwalu

Wisłoujście to festiwal, który od 2 lat odbywa się na terenie twierdzy Wisłoujście. Jest ona położona w malowniczych okolicznościach przyrody, na obrzeżach Gdańska. Festiwal odznacza się line-upem złożonym tylko i wyłącznie z polskich artystów. Teren wydarzenia podzielony jest na kilka scen, a część z nich gra pod kuratelą największych polskich klubów.

Organizatorzy wykonują tonę dobrej roboty, a realizacja przedsięwzięcia stoi na naprawdę wysokim poziomie. To wszystko sprawia, że jest to jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc na elektronicznej mapie Polski. Aby się o tym przekonać, zachęcamy do obejrzenia aftermovie z poprzedniej edycji festiwalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wisłoujście 2019: Aftermovie

Wisłoujście 2020 zaprasza pod koniec sierpnia

Trzecia odsłona festiwalu Wisłoujście – letniego święta muzyki elektronicznej w nadmorskiej, gdańskiej Twierdzy dojdzie do skutku! Tegoroczna edycja będzie trwać 3 dni, powstanie pole namiotowe festiwalu i aż 4 różnorodne sceny muzyczne.

Organizatorzy wydarzenia w informacji prasowej napisali:

Zajęło nam to chwilę, ale w końcu możemy wrócić do Was z dobrą informacją o tegorocznym Wisłoujściu. Warto było czekać, bo tym razem spotkamy się aż dwa razy! Chcemy, żeby każdy z Was miał szansę tańczyć z nami w bezpieczny i swobodny sposób. Dwa pełne, trzydniowe weekendy 21-23 i 28-30 sierpnia, znowu ożywią nadmorską twierdzę.

Wisłoujście 2020 – bilety

Sprzedaż biletów na obydwie daty startuje w środę, 12 sierpnia o godzinie 12:00. Więcej informacji w sprawie imprezy – line-up i szczegółowy program ma pojawić się wkrótce.

Wisłoujście, festiwale

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →