Pierwsze wieści o Wisłoujście 2019

News

Organizatorzy ogłaszają drugą edycję Wisłoujścia! Znamy termin i nowości, które będą towarzyszyły tegorocznej imprezie.

Kluby Smolna i Sfinks ponownie łączą siły z lokalnymi ekipami krakowskiego Prozaka, poznańskiej Tamy i wrocławskiej Pralni, aby pełne ciężkich brzmień Kazamaty, Twierdza oraz tajemnicza i orientalna scena ukryta w lesie – Raj, mogły ponownie przyjąć i zachwycić wszystkich festiwalowiczów 9 i 10 sierpnia 2019 roku. Niespodzianką będzie natomiast zupełnie nowa scena oraz pole namiotowe, gdzie festiwalowicze znajdą między innymi zajęcia jogi, warsztaty oraz liczne strefy chill.

Nowa edycja to ponownie tylko polski line-up, składający się z najlepszych rodzimych artystów. Podczas zeszłej edycji monumentalną Twierdzę ożywiły świetnie występy między innymi Catz ’N Dogz oraz Błażeja Malinowskiego. Wisłoujście to też pracujący przy nim lokalni promotorzy i ekipy opiekujące się oprawą wizualną imprezy. Dekoracje, scenografia, instalacje artystyczne oraz szeroki wybór stoisk oferujących nie tylko doznania muzyczne – to rzeczy, na które organizatorzy tak jak podczas minionej edycji, stawiają również w 2019 roku.
Ze względu na zabytkowy profil lokacji oraz bezpieczeństwa uczestników liczba biletów jest mocno ograniczona. Wejściówki będą dostępne 30.01.2019 na naszej stronie, Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

fot. Zuza Sosnowska

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →