Na digging do Biedronki!

30 192
Lifestyle

Biedronka przygotowała specjalną ofertę dla miłośników czarnych płyt - w tym tygodniu w popularnych dyskontach pojawią się winyle oraz gramofony!

Reklama
Rok temu tuż przed świętami Bożego Narodzenia na półkach Tesco w Wielkiej Brytanii zagościły płyty winylowe, co wywołało poruszenie w środowisku winylowych purystów. Bo jak to – otoczony kultem jedyny słuszny nośnik muzyki sprzedawany w dyskoncie?! No to ciekawe co będzie teraz, bo do swojej świątecznej oferty czarne płyty włączyła Biedronka.
Oczywiście możecie zapomnieć, że w Biedronce znajdziecie nowe płyty z elektroniką, ale z takiego prezentu być może ucieszą się Wasi rodzice lub dziadkowie – na liście tytułów znajdą się m.in. albumy Deep Purple, Abby, Stinga, Nirvany, Rolling Stones i Lady Pank. Każda po 44,99 zł.
To jeszcze nie wszystko co Biedronka przygotowała dla miłośników analogowego brzmienia, bo w ofercie znajdzie się również gramofon polskiej marki Hykker za 159 zł. I to jest już całkiem sensowna propozycja dla każdego, kto posiada kolekcje płyt, ale jeszcze nie ma na czym jej słuchać (a takich osób jest całkiem sporo).
Zarówno płyty, jak i gramofony będą dostępne w Biedronkach od 15 grudnia.