W Warszawie zakwitnie handel czarnym złotem

Wydarzenie

Już 14 marca obędzie się piąta edycja targów 'Winyl Market'. Klubokawiarnia 'Miłość' wypełni się po brzegi wystawcami, przedstawicielami wytwórni płytowych oraz kolekcjonerami czarnych krążków.

W najbliższy weekend w klubokawiarni Miłość w Warszawie odbędzie się piąta edycja Winyl Marketu, najważniejszej imprezy w Polsce poświęconej płytom winylowym. Winyl Market jest wydarzeniem dla osób, które chcą kupić, sprzedać lub wymienić swoje płyty winylowe. Wśród wystawców znajdą się: Antykwariat Tamka, Antykwariat Grochowski , Asfalt Records, Cyman Records, Good Lovin Music, Grubanuta SOPOT i Warszawa, Hey Joe, Muzyka Miasta, Polskie Nagrania sp. z o.o., Płyty Gramofonowe, SideOne, slipmaty.pl, Urban Bomb Shop, Vinyl Tamka, Vintage Soundglasses, Vinyl Pusher. Pojawią się także sprzedawcy z Wolumenu i Hybryd oraz prywatni kolekcjonerzy.

Targi rozpoczynają się w sobotę 14 marca o godzinie 14.00. W trakcie trwania marketu przewidziane są showcasy i sety djskie, grane tylko i wyłącznie z płyt winylowych. W ciągu dnia zagrają: Piotr Pytkowski, Radekk, Qbs, Gofer, Niko & Funky Boar, WWW & Wojtek, Grobel & Matat Professionals.
Po 21.00 rozpocznie się część imprezowa, podczas której zagrają: Artur 8, Chłopak Z Sąsiedztwa, RiskY & Dook. Udział i wystawienie się z płytami są zupełnie bezpłatne. Wejście na imprezę nocną – 10 zł.
źródło: materiały promocyjne
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →