Przetestuj swój sprzęt razem z WiMP

News

Trwa kampania promocyjna muzycznego serwisu streamingowego WiMP pod nazwą Hifitest. Każdy kto chce się przekonać czy jego sprzęt jest przygotowany na bezstratną jakość dźwięku może wziąć udział w teście i wygrać konto WiMP HiFi. Zapraszamy do testowania jakośći HI-Fi razem z naszą nową playlistą!

Uczestnikiem HiFitestu możne zostać każdy, kto wejdzie na stronę www.hifitest.pl i poprawnie odpowie na pięć pytań dotyczących jakości słyszanego dźwięku. Do wygrania jest 30-dniowy abonament WiMP HiFi.
Zasady testu są niezwykle proste – udostępniamy pięć utworów w dwóch jakościach: Premium i HiFi. Wygrywa ten, kto odpowie poprawnie na pytania.mówi Adrian Ciepichał, dyrektor generalny polskiego biura WiMP. – Nasza poprzednia kampania – HiFi Week – cieszyła się tak dużą popularnością, że zdecydowaliśmy się umożliwić wszystkim, którzy nie zdążyli wziąć w niej udziału, wygranie konta HiFi.
HiFitest to także okazja aby porównać jakość oferowaną w ramach kont WiMP Premium i WiMP HiFi oraz przetestować sprzęt. Dodatkowo nasza redakcja przygotowała dla Was playlistę, która zabierze Was w świat najlepszych elektronicznych brzmień, gdzie każdy nawet najgłębiej zakopany dźwięk ma znaczenie.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →