Nowe plany Willa Saula

Zapowiedzi

Londyński DJ i producent Will Saul zdradził swoje plany na niedaleką przyszłość. Wiadomo już, że pracuje nad nowym albumem, a jeszcze w tym roku ukaże się nowa EP-ka na jego własnym Aus Music.

O Willu Saulu ostatnio znów głośniej przede wszystkim z dwóch powodów. Pierwszym są prowadzone przez niego wytwórnie Simple Records i Aus Music, z których szczególnie ta druga stała się fabryką parkietowych przebojów. Jako doskonały przykład może posłużyć singiel ‚Child’ George’a FitzGeralda, który od kilku miesięcy stanowi obowiązkową pozycję house’owych imprez. Drugim jest niedawne przyznanie się, że to właśnie on stoi za tajemniczym projektem Close, w ramach którego zremiksował Little Dragon, Scubę i Finka.
Will Saul potwierdził, iż pracuje jako Close nad nowym albumem ‚Getting Closer‚ dla !K7, którego premiery możemy spodziewać się w maju przyszłego roku. Z tej okazji artysta współpracuje z m.in. Scubą, Appleblim, Ewanem Pearsonem oraz Octoberem, którego EP-kę ‚String Theory’ wydał wcześniej na Simple. Na stronie gettingcloser.co.uk możemy posłuchać próbek 3 utworów z zapowiadanego albumu.
Kolejna nowość to EP-ka ‚Light Sleeper‚, nad którą Will Saul pracuje z wspomnianym wyżej Octoberem. Wydawnictwo ukaże się 17 grudnia nakładem Aus Music, wraz z remiksem stworzonym przez Michaela Mayera.
Na koniec dobra wiadomość dla polskich fanów Willa Saula: chodzą słuchy, że artysta pojawi się w Polsce na początku przyszłego roku. Więcej informacji na ten temat znajdziecie wkrótce na Muno.pl.


Latest tracks by Close Music

Polub muno.pl na Facebooku: