Will Saul nagrywa Balance 015

Zapowiedzi

W październiku 2009 roku ukaże się kolejna część kultowej serii mixów - Balance. Tym razem wybór włodarzy EQ Recordings padł na brytyjczyka Willa Saula.

Po znakomitym mixie Balance 014 Jorisa Voorna, nadszedł czas by poznać postać odpowiedzialną za nagranie kolejnej części kompilacji wydawanych przez EQ Recordings. Artystą który tego dokona będzie właściciel dwóch bardzo prężnie działających wytwórni – Simple i Aus Music – brytyjczyk Will Saul.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nagranie mixu Balance stało się już nie tylko swego rodzaju nobiltacją dla wybranego artysty, ale przede wszystkim rozległą platformą do udowodnienia swego dj’skiego kunsztu. Sety z EQ Recordings cieszą się bowiem olbrzymią popularnością na całym świecie, a fani z każdego zakątka globu spierają się, który z nich jest najlepszy, z wypiekami na twarzy obstawiając swoje typy. Do historii przeszły już mixy Balance Jamesa Holdena, Chrisa Fortiera, Desyna Masielo, Paolo Mojo, Jimmy Van M, Luke’a Faira, Lee Burridge czy ostatni, tegoroczny Jorisa Voorna.

 

 

Już niedługo będziemy mogli posłuchać muzycznej wizji Willa Saula, który przez ostatnie kilka lat wyrósł na czołową postać brytyjskiej sceny elektronicznej. Jego muzyczne pasje oscylują wokół deep house, emocjonalnego techno oraz melodii nawiązujących do początków brzmień Detroit. Jaki będzie jego Balance 015? Przekonamy się 19 października!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →