Wiemy, kiedy wyjdzie nowa płyta Björk

Fot. Materiały promocyjne
News
Björk: "Zawsze jest mi naprawdę trudno opisać album, kiedy jeszcze go tworzę"

Björk poinformowała właśnie, że kończy swój najnowszy projekt muzyczny. Premierowe utwory Islandki usłyszymy jeszcze w tym roku.

Björk: „Zawsze jest mi naprawdę trudno opisać album, kiedy jeszcze go tworzę”

Björk zapowiedziała, że jej 10. w karierze album powinien ukazać się jakiś czas po zakończeniu serii teatralnych koncertów Comucopia w Kalifornii. Wydawnictwo, wedlg słów samej zainteresowanej, „prawdopodobnie zostanie wydane latem”. Islandzka artystka poinformowała media, że odwiedzi w tym roku również Wielką Brytanię, gdzie wystąpi jako gwiazda Bluedot Festival w Jodrell Bank Observatory. Być może uczestnicy tego koncertu jako pierwsi usłyszą kompozycje z nadchodzącej płyty Islandki w wersji live.

Zawsze jest mi naprawdę trudno opisać album, kiedy jeszcze go tworzę. Dopiero po kilku miesiącach mogę spojrzeć w lustro i udawać, że przez cały czas była w tym jakaś logika

– powiedziała w rozmowie z The Mercury News Björk.

Björk - tam, gdzie nie dotarł nikt inny
Fot. Björk

Björk: na płycie i na dużym ekranie

Björk wyjaśniła, że jej celem było ukończenie albumu przed trasą Cornucopia jednak „kilka osób z zespołu zachorowało na COVID-19, więc musiałam żonglować wieloma rzeczami i datami”, jednak wierzy, że „wszystko skończy się dobrze”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W tym roku zobaczymy Björk również na dużym ekranie. Artystka wystąpi w filmie Roberta Eggersa The Northman u boku Anyi Taylor-Joy, Alexandra Skarsgårda, Nicole Kidman, Willema Dafoe, Ralpha Inesona i Ethana Hawke. Premiera filmu w brytyjskich kinach zapowiedziana jest na 22 kwietnia.

THE NORTHMAN – Official Trailer

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →