Wiemy już, kto stworzy ścieżkę do serialu live action „Cowboy Bebop”

Fot. Materiały promocyjne
News
Cowboy Bebop w formie serialu live action

Nowa adaptacja kultowej klasyki anime pojawi się jesienią tego roku na Netflixie.

Cowboy Bebop w formie serialu live action

Yōko Kanno, kompozytorka odpowiedzialna za legendarną ścieżkę dźwiękową do japońskiego tytułu Cowboy Bebop, stworzy również muzykę do wersji live action kultowej anime. Serial pojawi się na platformie Netflix już jesienią 2021 roku.

Ostatnie wieści, które doszły do mediów z plany produkcji mówią o tym, że po opóźnieniu spowodowanym pandemią COVID-19 i obrażeniami odniesionymi na planie, Netflix oficjalnie zakończył zdjęcia do adaptacji Cowboy Bebop. Poniżej możecie zobaczyć wideo z Johnem Cho, Mustafą Shakir i Danielą Pinedą, którzy wcielą się w role Spike’a Spiegela, Jet Black i Faye Valentine.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Cowboy Bebop – western w świecie przyszłości

Cowboy Bebop to anime z 1998 roku, wyreżyserowane przez Shin’ichirō Watanabe. Składający się z dwudziestu sześciu odcinków serial, przedstawia losy grupy łowców nagród, działających w latach 70. XXI wieku. Produkcja zawiera wiele odniesień do kultury popularnej, czerpie z kultury westernu, elementów arabskiej tradycji.

Tytuły wszystkich odcinków są tytułami rzeczywistych utworów muzycznych. Serial jest wypełniony odniesieniami do amerykańskiej popkultury: westernów, kryminałów, noir, filmów akcji oraz seriali telewizyjnych. Autorką ścieżki dźwiękowej jest japońska kompozytorka i pianistka Yōko Kanno. Większość wykonał jej zespół The Seatbelts.

Cowboy Bebop – Official Trailer

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również