Wielka Brytania wycofuje się z luzowania ograniczeń

News
Petycja

Brytyjski premier Boris Johnson poinformował współobywateli, że zaplanowane dalsze luzowanie restrykcji, wprowadzonych z powodu koronawirusa, zostaje przesunięte o co najmniej na dwa kolejne tygodnie.

Wielka Brytania poczeka jeszcze trochę na otwarcie klubów

Od soboty, 1 sierpnia, w Wielkiej Brytanii miały zostać otwarte z ograniczoną liczbą gości kluby muzyczne, sale koncertowe, kasyna, teatry, kina i obiekty sportowe, miały na nowo odbywać się wesela. Jednak wszystkie te zmiany wejdą w życie najwcześniej 15 sierpnia.

Decyzja została podjęta ze względu na rosnącą liczbę nowych zakażeń – wyjaśnił brytyjski premier podczas konferencji prasowej na Downing Street

W Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich dni notuje się ok. 120 zgonów z powodu COVID-19, a liczba wykrytych zakażeń zwiększyła się o prawie 1000 .

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od soboty, 1 sierpnia, w Anglii miały zostać otwarte z ograniczoną liczbą gości kluby muzyczne, sale koncertowe, kasyna, teatry, kina i obiekty sportowe, miały na nowo odbywać się wesela. Jednak wszystkie te zmiany wejdą w życie najwcześniej 15 sierpnia.

Wielka Brytania, koronawirus, kluby

Wielka Brytania: opozycja przyklasnęła decyzji rządu

Utrzymanie restrykcji na dotychczasowym poziomie popiera lider opozycyjnej Partii Pracy Keir Starmer, który stwierdził,  że rząd podjął dobrą decyzję, przedłużając je do czasu, gdy wskaźnik infekcji będzie pod kontrolą. Podkreślił, że „zdrowie i bezpieczeństwo narodu musi być na pierwszym miejscu” i „musi być absolutna jasność, że konieczne jest przestrzeganie zasad”.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →