WhoMadeWho na dwóch koncertach w Polsce – BILETY!

Wydarzenie

Szaleni Duńczycy związani z kultową wytwórnią Kompakt zagrają 7. grudnia w warszawskim klubie 1500m2 i dzień później w SQ Klub w Poznaniu.

Koncerty WhoMadeWho to niezapomniane, rozpalające muzyczne doświadczenie. Skandynawowie potwierdzili to grając u boku takich gwiazd jak Daft Punk, Soulwax, Hot Chip czy LCD Soundsystem. Utwór „Space For Rent” z ich debiutanckiego krążka przerobił sam Josh Homme z Queens Of The Stone Age, zachwycony ich show w Nowym Jorku, podczas którego Duńczycy wystąpili przebrani w kostiumy szkieletów. Choć WhoMadeWho stawiają znak zapytania w swojej nazwie, ich występy nie zostawiają żadnych wątpliwości, że mamy do czynienia z zespołem światowego kalibru.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Grupa powstała w 2003 roku. Tworzą ją posiadający falsetowy głos basista Tomas Høffding, szczycący sie prawdziwie skandynawską brodą singer songwriter/gitarzysta Jeppe Kjellberg oraz perkusista i znakomity DJ – Tomas Barfod. Trio zadebiutowało w 2005 roku i od tego czasu nagrało cztery znakomite albumy, którymi zaskarbiło sobie sympatię i oddanie zarówno krytyki, jak i publiczności. Popularności przysporzyły im także znakomite wideoklipy.

WhoMadeWho wystąpią w Polsce dwukrotnie – 7. grudnia w Warszawie oraz 8. grudnia w Poznaniu. Informacje o biletach na koncerty podamy wkrótce.

7.12.2012 – WhoMadeWho @ 1500m2 – Warszawa

 


 

8.12.2012 – WhoMadeWho @ SQ klub – Poznań

Źródło: materiały prasowe


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →