Weval – koncert w Hybrydach już we Wrześniu! BILETY

299
Eventpromo
Weval – koncert w Hybrydach już we Wrześniu! BILETY

Weval występował na najważniejszych festiwalach na świecie, a już niedługo zagra po raz pierwszy w Polsce - 5 września w warszawskich Hybrydach.

Słuchając Weval po raz pierwszy trudno uwierzyć, że ich muzyka pochodzi od dwójki młodych artystów z Amsterdamu, a nie od muzycznych weteranów. Dzięki swojemu znakomitemu songwritingowi i niezwykle chwytliwym aranżacjom Harm Coolen i Merijn Scholte Albers zdobyli uznanie fanów na całym świecie.

Weval na Kompakt Records

Weval zadebiutowali w 2013 roku imponującą EPką Half Age, którą utarli sobie drogę do znakomitej wytwórni KOMPAKT, w której w 2014 wydali kolejne EP Easier. Rok 2016 przyniósł długo wyczekiwane LP zatytułowane po prostu Weval. Emocjonalny album doprawiony wątkiem narracyjnym zyskał uznanie na całym świecie i pojawił się w niezliczonej liczbie podsumowań roku jako jedna z najlepszych płyt w swoim gatunku. Trzy lata po wydaniu debiutu, duet wydał drugą płytę – The Weight. Album jest naturalną ewolucją twórczości Weval, a jak prezentuje się na żywo będzie można przekonać się już niebawem.

Weval po raz pierwszy w Polsce

Zespół znany jest ze znakomitych, intymnych występów na żywo. Ich polski debiut nastąpi już 5 września w warszawskim klubie Hybrydy. Bilety są wciąż dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl.

Weval

Kup Bilety

Biletomat.pl
69 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.