WET FINGERS atakują!

News

Młoda wytwórnia TOPLESS RECORDS, wspólne przedsięwzięcie Adamusa i Madame Tinto, wydała na świat swoje "pierwsze winylowe dziecko". Pierszy czarny krążek WET FINGERS ujrzał swiatło dzienne 1 października, pojawił się również klip emitowany w 4FunTv. Za projektem WET FINGERS kryje się dwóch producentów: Dj Adamus oraz Mafia Mike.

DJ ADAMUS znana postać rodzimej sceny klubowej, współpracował z czołówka polskich artystów: FUTRO, MYSLOWITZ, KASA czy WSZYSTKIE WSCHODY SŁONCA i światowymi sławami jak: CARL COX, TIMO MASS czy SASHA. Adamus nie ogranicza się tylko do projektów komercyjnych, ale chętnie wspomaga projekty artystyczne i realizuje szalone pomysły. Jednym z nich jest prawie godzinna płyta z muzyką relaksacyjną i medytacyjną stworzona wspólnie z YGOREM, a także kilka kompozycji na bazie muzyki KRZYSZTOFA KOMEDY.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Drugim członem WET FINGERS jest dj, producent MAFIA MIKE, znany z współpracy m.in. z NOVIKA i MR. HIDE. Z tym ostatnim na stałe współpracuje w chill out’owym projekcie AQUARIUM. Występował z takimi gwiazdami jak: STEVE ANGELO, JOHNNY FIASCO, czy OLAF BASSOVSKI.

Utwór NU LIMIT powstał w trakcie współpracy tych dwóch producentów. Oparty jest na samplu zespołu KOMBI – Bez Ograniczeń i wszystkim przypomina czołówkę z programu 5-10-15. Klip do tego utworu także po części nawiązuje do programu, można w nim zobaczyć czołówkę polskiej sceny klubowej i nie tylko. W teledysku pojawiają się m.in. NOBIS z formacji SONIC TRIP i NOVIKA, a zapowiada utwór STEVE ANGELO, wysoko ceniony, światowy producent FRENCH HOUSE.

Utwór ten jest winylowym debiutem nowopowstałej wytwórni założonej przez DJ ADAMUS’a i MADAME TINTO (dj’ka znana warszawskiej i nie tylko publiczności, od dwóch lat letnia rezydentka The BEACH nad morzem i rezydentka warszawskiego BARBIEBAR’u). Wytwórnia TOPLESS RECORD mimo iż młoda, ma na swym koncie już kilka wydawnictw, a w tej chwili przygotowuje się do koprodukcji z hiszpańskimi wytwórniami (STEREO, URBANA, T.U.S.O.M.). Współpraca TOPLESS RECORDS z hiszpańską sceną, już w tej chwili owocuje. W lutym nasz kraj odwiedził DAVID PENN, a w sierpniu na zaproszenie DJ ADAMUSA i MADAME TINTO na plaży w DĘBKACH swój gorący, 4-godzinny set zagrała największa gwiazda hiszpańskiej sceny – DJ CHUS.

Utwór WET FINGERS – NU LIMIT, promuje także składankę, która ukaże się na początku grudnia. Roboczy tytuł płyty to: OUR MUSIC – FROM HOUSE TO TRANCE, będą to dwa sety. Pierwszy DJ ADAMUS’a utrzymany w klimacie  POZITIV HOUSE i IBERICAN HOUSE. Drugim setem będzie set ANGELO MIKE’a utrzymany w klimatach PROGRESIVE i TRANCE.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →