Wesprzyj Spring Break 2015!

1 921
Wydarzenie
Wesprzyj Spring Break 2015!

Na kwiecień 2015 roku zaplanowana została kolejna edycja nowatorskiego przedsięwzięcia w Poznaniu, połączenia festiwalu muzycznego i konferencji branżowej - Spring Break. Organizatorzy wystartowali z akcją crowdfundingową, dzięki której festiwal będzie mógł rosnąć w siłę.

W kwietniu tego roku w Poznaniu odbyło się niebanalne wydarzenie – Spring Break. W ciągu 3 dni można było usłyszeć ponad 50 koncertów m.in. Artura Rojka, Sorry Boys, The Dumplings, XXANAXX Kamp! w 6 poznańskich klubach.

Organizatorzy zapowiedzieli już kolejną edycję Spring Break, którą zaplanowano na 23-25 kwietnia 2015 roku. Aby mogła być ona zorganizowana z jeszcze większym rozmachem, potrzebne są dodatkowe środki finansowe, które ma zapewnić akcja crowdfundingowa.

– Organizacja tak złożonego przedsięwzięcia wymaga zaangażowania bardzo wielu środków, tym bardziej, że edycja 2015 planowana jest z jeszcze większym rozmachem (więcej klubów, więcej zespołów, więcej paneli i warsztatów). Postanowiliśmy zwrócić się bezpośrednio do Was – sympatyków Spring Break i ruszyć z kampanią crowdfundingową na portalu Eventudu, która zagwarantuje nam wszystkim, że festiwal odbędzie się w takiej formie w jakiej powinien. Osiągnięcie celu 10.000 zł pozwoli zabezpieczyć konieczne inwestycje, tak aby impreza mogła się rozrastać i nadal prezentować świetny poziom napisał organizator Spring Break.
Jeśli podobała Wam się ubiegłoroczna edycja Spring Break i chcecie wesprzeć nadchodzącą, możecie to zrobić tutaj.

ZOBACZ TEZ: SPRING BREAK 2014 – RELACJA MUNO.PL

zdjęcie główne: kadr.org.pl