Weld – Chromosome EP

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/05/31
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Śledzenie kolejnych wydawnictw Minicromusic powinno stać się czymś zupełnie naturalnym dla fanów głębokiej i mrocznej elektroniki. Oficyna Michała Wolskiego niejednokrotnie udowodniła, że muzyka rozpowszechniana za darmo wcale nie musi być gorsza od komercyjnej. Od niedawna można już pobierać release oznaczony numerem 009 autorstwa Pawła Zawadzkiego, znanego jako Weld.
Artysta przygotował dla nas właściwie 3 pełnoprawne utwory, gdyż dwuminutowy ’In Out’ stanowi jedynie wstęp i przyzwyczaja nas do przestrzennych, klimatycznych i undergroundowych brzmień. Wielbiciele mglistych i dusznych dźwięków z całą pewnością będą usatysfakcjonowani numerami ’Molecular’ oraz ’Organic Meter’, który posiada też lekko deep house’owe zabarwienie. Na uwagę zasługuje ich wielowarstwowość – co chwilę zaskakują nowymi motywami zmieniającymi nastrój kompozycji, choć nie zawsze są one do końca spójne.
Nieco dziwi fakt, że najmniej barwną pozycją ’Chromosome EP’ jest własnie tytułowy utwór. Oczywiście szanując wizję Welda trudno nazwać numer słabym, jednak nieco odstaje on atmosferą od 'Molecular’ i 'Organic Meter’, które w mojej opinii stanowią główną siłę wydawnictwa.
Zatem jeśli macie ochotę odbyć podróż w nieznane i mroczne krainy, czym prędzej pobierzcie tę EP-kę. Link oczywiście znajdziecie poniżej.


Weld – Chromosome (minicromusic009) by Minicromusic

POBIERZ

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

01. In Out
02. Chromosome
03. Molecular
04. Organic Meter

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →