Welcome to Hel! WELUR FESTIWAL 2022 zaprasza

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Welcome to Hel! WELUR FESTIWAL 2022 zaprasza

Między 24 a 26 czerwca na samym krańcu Półwyspu Helskiego odbędzie się wyjątkowy festiwal dla miłośników letniej i lekkiej elektroniki - WELUR. Sprawdźcie szczegóły!

WELUR FESTIWAL 2022 – lekko, ciepło i przyjemnie

Festiwal WELUR to trzydniowe letnie wydarzenie łączące melodyjną elektronikę wraz z audiowizualnymi impresjami w nadmorskiej naturze. Wydarzenie odbywa się w malowniczym miejscu – na końcu półwyspu helskiego, w przybrzeżnych lasach opatulonych bujną roślinnością oraz barwnymi dekoracjami festiwalu. Zasada jest jedna – tak jak welur, czyli aksamitny hinduski materiał, który jest główną inspiracją organizatorów, wszystko musi być miękkie. Czekają na Was dwie sceny, gdzie wystąpi cała gromada artystów sceny elektronicznej z różnych stron Polski. Zagrają: Catz ‘N Dogz, Lulu Malina, Sima, Early Robots, Rudeboy & Makenzi, ABĒDI, Marboc, Valdemar St, Maceuki, Michał Rostalski, Diana d’Rouze, kEczuP, Sassafras Tree, Skoczi, DML, Dżony Dep, Kamil Kosik, G-suss & BenJi, Wavebeat, P.Grad, Cranz & Pawel, Tresporros, ALLG, Rafique & JohaanBerg, Esba & Hałasova, Kuba Kaiser, Patryk Niedziela, Peep & JJ, Adamchuck & Cook/e, SVX.

LuLu Malina | Garden | Instytut Streaming vol. 6

Oczywiście nie zabraknie strefy foodtracków, dwóch barów, wraz z pyszną kawką z rana Chill-bazy. Organizatorzy zadbali również o nocleg dla festiwalowiczów – dostępne są pokoje w domkach szeregowych, camperach oraz na polu namiotowym. Przewidywany jest też wspólny wypad na plażę, ale szczegóły zostaną ustalone na miejscu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sprawdźcie poniższy filmik promocyjny festiwalu od IMAGINATIONES MULTIMEDIA SOLUTIONS.

WELUR FESTIWAL 2022 – PROMO VIDEO

WELUR FESTIWAL 2022 – bilety

Bilety na WELUR FESTIWAL 2022 są dostępne na stronie Biletomat. Trzeba się spieszyć z decyzją, ponieważ pozostała ostatnia pula biletów 3-dniowych w cenie 180 złotych. W sprzedaży dostępne są jeszcze bilety jednodniowe w cenie 100 złotych.

Kup bilet na WELUR FESTIWAL 2022!

Biletomat.pl
100 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →