Welcome. Topowe wytwórnie na nowym cyklu w SQ klub!

Wydarzenie

W najbliższą sobotę 8 listopada rusza nowy cykl imprezowy w SQ klub, za który odpowiedzialni są włodarze Muno.pl - Juniore i Conradq. Spodziewajcie się więc wyjątkowej mieszanki muzycznej, nietypowej oprawy i nietuzinkowych gwiazd. Kto zagra? Sprawdź!

Zapraszamy Was na powiew świeżości w murach klubu SQ. Choć rezydenci nowego cyklu to dobrze znani na scenie DJ’e i animatorzy – Conradq i Juniore, to impreza Welcome. ma w założeniu promować brzmienia i artystów, którzy dotąd na deskach klubu się nie pojawili.
Welcome. to nie tylko artyści i muzyka. To również scenografia i historia tworzona przez zapaleńców oraz wizualizacje od kolektywu .wju, które zmieniać się będą wraz z każdą odsłoną. 8 listopada zabierzemy Was w świat szamańskich uniesień, tańców i czarów.
Na pierwszy ogień idzie Russ Yallop – podopieczny Damiana Lazarusa i Jamie Jonesa, londyńska „świeża krew” muzyki house. Wytwórnie, które reprezentuje czyli Hot Creations czy Crosstown Rebels, są bliskie sercom wielu fanów nowoczesnej muzyki klubowej.
Na pierwszej edycji będziemy również świętować urodziny Conradq! Gorąco zapraszamy!
Artyści:

08.11 Welcome. presents Russ Yallop (Hot Creations/ Crosstown Rebels)
13.12 Welcome. presents H.O.S.H. (Diynamic Rec.)
30.01 Welcome. presents AME (Innervisions)
27.02 Welcome. presents David August live! (Diynamic Rec.)

kolejne daty wkrótce!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →