Wejść w głąb umysłu Herberta. Powstał dokument o brytyjskim wirtuozie

Fot. Materiały prasowe
News
Matthew Herbert

Uwaga, to nie jest żart prima aprillisowy. Jeszcze w tym miesiącu świat ujrzy dokument o Matthew Herbercie. Wyreżyserowany przez hiszpańsko-niemieckiego reżysera Enrique Sancheza Lanscha A Symphony Of Noise, swoją premierę będzie miał w trakcie Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Kopenhadze w dniach 21 kwietnia - 2 maja.

Matthew Herbert w filmie dokumentalnym

A Symphony Of Noise zabiera widza w podróż z Matthew Herbertem, rewolucyjnym brytyjskim muzykiem i kompozytorem. Prosto w głąb umysłu artysty znanego ze swoich politycznych utworów, w których „zwraca uwagę na problemy współczesnego świata, protestuje przeciwko polityce supermocarstw i wielkich korporacji, wojnie i nierównościom społecznym, mówi o możliwościach zmian”.

A Symphony Of Noise – Trailer

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Założeniem Herberta jest uzmysłowić słuchaczowi, że muzyka przeszła gwałtowną rewolucję. W której zamiast instrumentów, możemy używać wszystkiego, co wydaje dźwięk. Film ujmuje kreatywność w jej istocie. Reżyser pragnie zaszczepić w odbiorcy chęć nie tylko do słuchania muzyki, ale i świata. W sposób, w jaki nigdy wcześniej nie doświadczył.

A Symphony Of Noise będzie miał premierę w trakcie corocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Kopenhadze (CPH:DOX). Wyreżyserowany przez Enrique Sancheza Lanscha film, bada karierę i unikalny proces twórczy jednego z największych współczesnych wirtuozów. Brytyjczyk od 1995 roku regularnie zyskuje uznanie dzięki mistrzowskiemu samplowaniu codziennych dźwięków. Teraz przyszła pora na historię prezentującą warsztat i kulisy jego ponadprzeciętnej pracy, zamkniętej w 96-minutowej ekranizacji.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →