Trzy wydarzenia w trzy dni, czyli weekend w Tamie w nowej-starej rzeczywistości

Fot. Jonas Deimann
Eventpromo
Somewhen, Tama, Bokka, Tylko Polskie Techno, Poznań

Berliński zaciąg, wyłącznie polscy artyści i „najbardziej tajemniczy zespół w Polsce". Poznańska Tama nie myśląc o wciśnięciu pedału hamowania, leci z tematem muzycznych wydarzeń aż miło. Kogo i jaką muzykę usłyszymy w murach budynku przy ulicy Niezłomnych 2 w dniach 4-6 marca?

„Zakaz tańczenia” zniesiony. Można świętować. Trwająca ponad 3 miesiące regulacja zabraniająca czynnego uczestnictwa w imprezach, wraz z pierwszym dniem marca, oficjalnie wylądowała w koszu. Trudna do przełknięcia dla klubów rzeczywistość idzie w niepamięć. Kluby ponownie mogą bez przeszkód robić swoje i koncentrować się na muzyce. Czas limitów i restrykcji oficjalnie minął.

Revier Südost – Somewhen

Tama i 3 dni tylko polskiej muzyki

Pierwszy w pełni legalny weekend w Tamie już przed samym jego startem warty jest odnotowania. Organizatorzy nadchodzący weekend ułożyli w sposób bardzo harmonijny, choć nie mamy pewności, czy był to efekt założony z góry. Trzydniowy maraton wydarzeń w poznańskim klubie rozpocznie się w piątek, a odpowiedzialnym za jego inaugurację będzie reprezentant R-Label, mający polskie korzenie Somewhen, rezydentka wrocławskiego Transformatora Ada Stawiarz i bookerka Smolnejvitact.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fani zdecydowanie lżejszych brzmień będą mogli liczyć na pomocną dłoń wyciągniętą w sobotę przez projekt Tylko Polskie Techno, który na kolejny cykl swoich imprez zaprosił duet DUSS, Thomasa Palca i Kemota.

Sami prowadzą kluby, tworzą muzykę, budują scenę. Rezydują w najlepszych polskich miejscówkach, regularnie zbierają tłumy na najważniejszych festiwalach. Szacunek lokalsów zdobywają od lat. Pochodzą z różnych miast w Polsce, spotykają się w Poznaniu. Oddając hołd zasadzie „cudze chwalicie swego nie znacie”. Prezentujemy cykl Tylko Polskie Techno, podczas którego za selekcje odpowiadać będą tylko polscy producenci i DJ’e!

– Tylko Polskie Techno

Wisłoujście 2019: DUSS @ TWIERDZA

Klub Tama w Poznaniu – bilety na wydarzenia

Bilety na wydarzenia odbywające się w poznańskim klubie Tama kupicie na stronie Biletomat.pl.

Kup bilety na wydarzenia w klubie Tama w Poznaniu

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →