Weekend w Tamie: Rysy, Szafran i Komitet Obrony Disco

Eventpromo
rysy szafran komitet obrony disco weekend w tamie

W nadchodzący weekend poznańską Tamę przejmą przedstawiciele polskiej sceny. W piątek będzie to duet Rysy, a w sobotę Szafran i Komitet Obrony Disco. Sprawdźcie szczegóły.

Klub Tama i aplikacja Tango łączą siły

Sprawdźcie rozkład jazdy na najbliższy weekend w poznańskiej Tamie.

Piątek – Rysy live | Tama

weekend w tamie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po 3 latach przerwy kultowy duet Rysy powrócił z albumem 4GET. Krążek autorstwa Wojtka Urbańskiego i Łukasza Stachurko ukazał się nakładem nowo powstałej oficyny Dyspensa Records 25 czerwca 2021 roku. Na płycie znajduje się 10 kompozycji, a wśród zaproszonych na album gości znalazła się Justyna Święs znana z duetu The Dumplings, Michał Anioł, a także światowej sławy gitarzysta, Jakub Żytecki.

Sprawdź także: Między rave’em a emocją – wywiad z zespołem Rysy

W najbliższy piątek Rysy w formule live zagrają w poznańskiej Tamie. Bilety na to wydarzenie  są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

line-up:

  • Rysy live
  • Korea
  • Away with the fairies

RYSY – 4GET

Sobota – Szafran | Komitet Obrony Disco | Tama

Z kolei w sobotę czeka nas noc z Szafranem i Komitetem Obrony Disco. Szafran, czyli Oskar Szafraniec, w listopadzie zaprezentował światu nową EP-kę wydaną w berlińskim labelu Home Again. Jego wcześniejsze płyty ukazywały się w takich wytwórniach jak Rawax, Deset i Cyclo. Artysta grywał w najsłynniejszych klubach w Berlinie: od Club der Visionaere, Watergate, Tresor po Salon zur Wilden Renate.

Szafran – It’s Just A Feeling

Przeczytaj: Szafran: „Skupiam się raczej na emocjach niż na formie” [wywiad]

Komitet Obrony Disco, w skrócie K.O.D., to duet DJ-ski, w skład którego wchodzą Kovvalsky i Pitti Schmitti, dwóch przyjaciół, których muzykę cechuje ciepło i czysta radość. Ich sety zawierają elementy disco, eksperymenty italo, a także house inspirowany Paradise Garage. Kovvalsky w ostatnim czasie gościem podcastu Munocast, który możecie obejrzeć tutaj.

tax: lista fb „wezmę udział” free do północy / 20 pln po północy / pozostali 30 pln

Kovvalsky DJ set / Warsaw Boulevard 013-2

Tama - bilety na wydarzenia

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →