Weekend w nowej krakowskiej miejscówce – Patio.

Eventpromo
patio. w Krakowie - nowa miejscówka

Patio. to miejscówka w Krakowie, która niedawno rozpoczęła swoją działalność. Klubokawiarnia prezentuje program artystyczny na nadchodzący koniec tygodnia.

Patio. wchodzi do gry

Na imprezowej mapie Krakowa pojawiło się nowe miejsce. Patio. to klubokawiarnia, która mieści się w zabytkowej kamienicy przy ulicy Smoleńsk 22. Miejsce ma ogromny potencjał, a program artystyczny sugeruje, że jeśli lubicie muzykę elektroniczną, będziecie mieli nowy przybytek do uczęszczania.

Klubokawiarnia Patio. otworzyła się w Krakowie

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jeśli chodzi o nadchodzący weekend to trzeba przyznać, że gospodarze naprawdę postarali się, żeby upłynął on Wam w miłej i tanecznej atmosferze.

Klubokawiarnia Patio. w Krakowie – piątek, 10 lipca

Już w ten piątek w Patio. odbędzie się wydarzenie Orion OrientCykl, którego pomysłodawcą jest SQUAL i KAJT.

Orion Orient w Patio. 10 lipca, Kraków

Ten pierwszy to doświadczony DJ, którego początki kariery muzycznej sięgają 1998 roku. Miał już okazję występować ze swoimi setami w większości dużych polskich miast i na największych festiwalach jak np. Opener Festival oraz za granicami kraju. W swojej selekcji łączy wiele gatunków muzycznych.

Drugi z zawodników – KAJT to równie doświadczony artysta, którego eklektyczny styl współgra z uwielbieniem do analogowych brzmień. Cała impreza utrzymana będzie w orientalnym klimacie, więc można spodziewać się sporej dawki ketapopu.

Kleintierschaukel – Motomia

Patio. – cykliczne wydarzenia w każdy czwartek

Co czwartek w krakowskim Patio. odbywają się cykliczne eventy dla wszystkich tych, którzy w weekend nie mogą wyjść na miasto. Patio. serwuje Czwartki z „Przyjaciółmi”, czyli 2-godzinny seans z serialem Przyjaciele. Zachęcamy do zabrania paczki swoich przyjaciół, również tych czworonożnych i spędzenia miłego wieczoru w nowej miejscówce w Krakowie.

czwartki z przyjaciółmi na patio

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →