Od zera do headlinera czyli DJ-ing według Hollywood

Lifestyle

Taniec i śpiew w High School Musical to za mało dla Zaca Efrona. Zobacz trailer do filmu "We Are Your Friends", w którym bożyszcze amerykańskich nastolatek wciela się w rolę aspirującego DJ-a.

W dzisiejszych czasach, w których co druga osoba na świecie jest DJ-em, a moda w USA na EDM przynosi miliony dolarów zysków, było to tylko kwestią czasu, aż tematem DJ-ingu zainteresuje się Hollywood. Fabryka snów w filmie „We Are Your Friends” opowiada historię młodzieńca (w tej roli Zac Efron), który chce zdobyć pieniądze i sławę jako DJ.

Główny bohater zaskakuję głęboką myślą „Jeśli jesteś DJ-em, wszystko czego potrzebujesz to laptop, talent i jeden kawałek, który będzie biletem do wszystkiego” – no cóż, powodzenia! Zobaczcie sami, zwiastun poniżej.

Na całe szczęście Zac zawsze ma podpięte kable, a rolę jego dziewczyny gra Emily Ratajkowski. Jej obecność podnosi chociaż wizualne walory tej uproszczonej do amerykańskich standardów wizji kultury klubowej. Światowa premiera filmu jest zaplanowana na 28.08.2015.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →