Waves Bratislava: nowe brzmienia Europy w sercu Słowacji

News

Za dwa miesiące w Bratysławie rozpocznie się festiwal Waves Bratislava, na którym usłyszymy najciekawsze nowe brzmienia Europy. Także z Polski, którą reprezentować będą Cosovel i XXANAXX.

Festiwal Waves Bratislava będzie odbywał się 1-3 października w dwunastu klubach rozproszonych w sercu słowackiej stolicy. Impreza ruszy z przytupem, bo występem Mike’a Skinnera, szerzej znanego jako The Streets. Brytyjczyk otworzy bratysławski Waves setem didżejskim, charakterystycznym dla siebie: zróżnicowanym, wielobarwnym, rozległym stylistycznie, a przede wszystkim bardzo imprezowym.
Po tak mocnym starcie, temperatura festiwalu będzie tylko wzrastać. Na scenach Waves Bratislava, poza wspomnianymi już artystami, pojawią się też goście z Austrii – duet Nicole Jaey & Harry Jen, czeską scenę reprezentować będą Ohm Square, Never Sol, WWW, Mayen, Schwarzprior, Videos i Mullholand Blue, wybrani przez redaktorów Radio Wave o wysmakowanych gustach Miklos, Falgrapp, Lavagance, Frequency, Whithe, Stratasoul, Stroon i wielu wielu innych.
Polską scenę, jak już wspomnieliśmy, w swojej najlepszej wersji zaprezentuje awangardowo-popowy projekt Cosovel i synthpopowa sensacja: duet XXANAXX. W sumie, na bratysławskich scenach pojawi się pół tysiąca artystów!
Bilety na festiwal trafiły już do sprzedaży, w cenie od 12 euro, które umożliwiają wejście do 12 bratysławskich klubów.
Więcej informacji:

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →